03:50 - 23 јуни, 2024

(Фото) Пожешка и од Дубаи: Сораја го „запали“ Интернет со најминијатурниот градник на светот

Српската старлета Сораја Вучелиќ сè уште е многу активна на социјалните мрежи, а нејзините нови фотографии редовно предизвикуваат огромно внимание и лавина коментари на Инстаграм.

По породувањето, Сорија брзо ја врати старата фигура, и редовно споделува провокативни фотографии во различни изданија, а сега се огласи и од Дубаи.

Сораја сега позирала во бел фустан, под кој имала минијатурен црн горен дел идентичен на градник, кој ги истакнал нејзините гради, додека огромен шлиц ѝ ги открил нозете.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)


Оваа објава привлече големо внимание кај корисниците на мрежата, а многумина коментираат дека овојпат се надминала себеси.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sara 🧿 (@sorajavucelic)


„Жено, ти недостасува дел од фустанот“, „Што е ова?“, „Мајка на момче“, „Како ви се допаѓа ова?“, „Дали ова е премногу дури и за Сораја?“, се нижат коментарите.

 

Слични објави

Данијела Мартиновиќ ги предупреди своите следбеници: Ова е лажен профил, испраќа лажни пораки

Еспресо

(Видео) Ана Николиќ му запеа на дечкото: Сегашната те буди, вели поранешната ти стигна

Еспресо

Бен Афлек конечно откри зошто е секогаш лут и безволeн на фотографиите: „Луѓето проектираат нешто на мене што јас воопшто не го чувствувам“

еспресо

(Фото) Сања Маринковиќ е „авион“ во шестата деценија: Во бикини на Ибица

еспресо

Уште една екс-девојка му помага на Бен Афлек да го преброди разводот со Џеј Ло: Таа е Гвинет Палтроу!

еспресо

(Фото) Дали е ова најзгодната Србинка? Се соблече сопругата на Огњен Амиџиќ, го покажа телото три месеци по породувањето

Еспресо
Се вчитува....