18.8 C
Скопје
06:58 - 13 јуни, 2024

(Видео) Никогаш посреќен: Сергеј Трифуновиќ јаде малини од прстите на сопругата

Актерот Сергеј Трифуновиќ не крие колку е среќен покрај две децении помладата сопруга Исидора.

Српскиот актер ја пронајде својата сродна душа на 52 години и првпат ѝ го кажа судбоносното „да“ на 23 години помладата Исидора.

Тој не крие колку е заљубен и емотивно исполнет, а приватните моменти често ги споделува на социјалните мрежи со своите следбеници. Сега сите го коментираат нивното домашно видео кое младат сопруга го споделила на нејзиниот инстаграм-профил. Имено, Исидора го снимила Сергеј како јаде малини од нејзините прсти.

„Малината е плод од семејството на рози“, напиша Исидора, која на видеото ги покажа венчалниот и вереничкиот прстен.

Слични објави

Јована Јеремиќ за пропаднаиот брак и новата љубов: „Гатачката сè ми погоди, ролекс, автомобил, вила…“

еспресо

(Фото) На Драгана Мирковиќ ѝ стигнал меил: Тони Бјелиќ е во врска со помлада секси колешка

еспресо

„Не“ за жилетот: Николина Пишек ги покажа неизбричените пазуви

Еспресо

Вака зборуваше Франсоаз Арди пред смртта: „Се надевам дека смртта ќе ми ја открие тајната на вселената“

еспресо

Жешки детали од спалната соба: Милица Тодоровиќ откри колку пати водела љубов за 24 часа

Еспресо

(Видео) Нивес Целзиус се разголи покрај базен и предизвика воздишки: Покажа многу повеќе од тетоважите

Еспресо
Се вчитува....