19.8 C
Скопје
19:02 - 30 мај, 2024

Ознака : сергеј трифуновиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Шокантно, не е за деца!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографии од сопругата, последна ноќ како девица

Еспресо
Познато е дека актерот Сергеј Трифуновиќ има посебна смисла за хумор. Овој пат отиде чекор понатаму и се пошегува на своја сметка. Имено, тој сподели...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сопругата на Сергеј Трифуновиќ објави фотографија од свадбата со трогателни зборови, а тој не го трга погледот од неа

Еспресо
Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ и неговата 23 години помлада сопруга Исидора не престануваат да се огласуваат на социјалните мрежи по нивната тајна венчавка минатиот викенд....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Прва снимка од тајната венчавка на Сергеј Трифуновиќ и убавата Исидора: Невестата го фрла бидермаерот

Еспресо
Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ тајно се ожени во неделата, а сега на социјалната мрежа Инстаграм споделил видео од свадбената прослава. На видеото се гледа моментот...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Која е убавата Исидора која му кажа „да“ на Сергеј Трифуновиќ, кој е 23 години постар од неа: Ќе се изненадите каде работи

Еспресо
Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ вчера, 12 мај, се ожени со убавицата Исидора Мијановиќ, која е 23 години помлада од него. Тие направија црковна венчавка, па...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Сергеј Трифуновиќ се пофали со „тазе“ невестата: Еве и кој му е кум

еспресо
Прославениот актер Сергеј Трифуновиќ вчера стапна на лудиот камен со Исидора Миљановиќ. Набргу по венчавката тој на Инстаграм објави фотографија на која се гушка со...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Се ожени актерот Сергеј Трифуновиќ: Невеста како од бајките

еспресо
Актерот Сергеј Трифуновиќ неодамна ја запроси својата две децении помлада девојка Исидора Мијановиќ, а денес, на 12 мај, се венчаа и кажаа „да“ пред Бога,...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Сергеј Трифуновиќ по последното апсење: Ова ме смени, сега сум повоспитан

Еспресо
Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ пред две недели беше уапсен додека купувал дрога. Сега тој огласи на оваа тема на социјалните мрежи. „Дури сега си го...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Со Сергеј Трифуновиќ е приведен и неговиот „дилер“: Нови детали за апсењето

еспресо
Српскиот актер Сергеј Трифуновиќ во четвртокот е приведен во Белград откако, како што пренесуваат српските медиуми, купил марихуана од познаник. Покрај Трифуновиќ, приведен е и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Уапсен актерот Сергеј Трифуновиќ: Купувал марихуана

еспресо
Глумецот Сергеј Трифуновиќ наводно бил приведен околу 20:00 часот во белградски Вождовац,  откако, како што пишува Нова.рс, купил марихуана од познаник. Оттаму велат дека и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) „Јас се женам, сите се твои!“: Сергеј Трифуновиќ објави фотографијa со татко си и 23 години помладата свршеница

Еспресо
Актерот Сергеј Трифуновиќ неодамна ја запроси својата 23 години помлада девојка Исидора Мијановиќ на нејзиниот роденден. Сега, Сергеј замина на патување, а на фотографијата што...