14.8 C
Скопје
10:55 - 28 февруари, 2024

Пријатно изненадување: Жените од четири хороскопски знаци ќе имаат многу среќа на 8 март

Астролозите кажаа кои претставници на хороскопски знаци ќе имаат многу среќа утре, na 8 март.

На листата на среќници има четири знаци од Зодијакот.

Кој ќе добие подароци и ќе биде пријатно изненаден – прочитајте во продолжение.

Бик

Астролозите веруваат дека жените Бикови можат да очекуваат не само честитки за 8-ми март, туку на овој ден, тие можат да добијат долгоочекувано признание за нечија љубов. Можеби ќе добиете нематеријален подарок кој всушност е многу поважен од цвеќиња или бонбони.

Покрај тоа, 8 март на Бикот ќе му донесе уште едно пријатно изненадување. Можете да слушнете дека сте ценети и сакани. Прифатете ги сите подароци на судбината и уживајте во овој ден.

Лав

Жените Лав можат драстично да го променат животот на 8-ми март. Ве очекуваат ударни вести. Можеби некој одлучи да ве израдува и во чест на празникот ќе ви даде дарежлив подарок.

На Лавовите може да им биде понудено да ја подигнат врската на посериозно ниво – дури и веренички прстен или бурма. Ако претставниците на овој хороскопски знак сè уште немаат избраник, тогаш на овој ден можете да го запознаете.

Стрелец

Според астролозите, жените Стрелец на 8 март можат да постигнат успех не само на љубовен фронт. На овој ден ѕвездите ќе ви бидат многу поволни, можете да добиете и покачување на плата, бонус или добра зделка.

Претставниците на овој знак ќе можат да ги решат сите важни прашања. Не трошете време на ситници, на 8 март треба што повеќе да се концентрирате на работата.

Водолија

Жените Водолија ќе добијат дарежливи подароци. Можете да бидете задоволни не само со букет или мека играчка. Астролозите веруваат дека претставниците на овој хороскопски знак можат да дадат нешто многу скапо.

Покрај тоа, жените Водолија ќе можат да склучат мир со некој пријател или драг роднина со кого се скарани. Искористете го овој ден за закопување на секирите. Ќе можете да најдете заеднички јазик и да ги измазните сите конфликти.

Слични објави

(Фото) Шерон Стоун го покажа синот: Ретка фотографија од Роан кој живее со поранешниот сопруг на филмската ѕвезда

еспресо

Ана Севиќ за новата работа во „Ѕвездите на Гранд“: Децата ме бојкотираат

еспресо

(Фото) Моника Левински на голема врата се врати на сцената: Никогаш не изгледала подобро

еспресо

(Фото) Прва објава на Ана Бекута по отсуството од „Ѕвездите на Гранд“: Еве со што е преокупирана пејачката

еспресо

Астропрогноза за среда, 28 февруари: Страст за Раковите, радосна вест за Рибите

еспресо

(Видео) Гога Секулиќ го прослави роденденот на луксузна дестинација: Пејачката покажа какво изненадување ја дочекало во хотелот

Еспресо
Се вчитува....