21.8 C
Скопје
18:01 - 30 мај, 2024

Ознака : автомобил

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Дарко Лазиќ ја израдува сопругата за роденден со скап автомобил: „За тебе секогаш ќе бидам тука“

еспресо
Пејачот Дарко Лазиќ на својот Инстаграм профил објави фотографија од сопругата на која за роденден и купил автомобил и букет цвеќе. Дарко Лазиќ важи за...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Ѓорѓе Давид по страшната несреќа си купи нов автомобил: „Најбезбеден од понудените автомобили“

еспресо
Музичарот Ѓорѓе Давид Николиќ неодамна се најде во центарот на медиумското внимание поради тешката сообраќајна несреќа во која учествуваше во Македонија, каде со својот автомобил...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Каков луксуз: Си Џинпинг му ја покажа на Џо Бајден својата блиндирана лимузина од 700.000 долари

Еспресо
Лидерите на САД и Кина, Џо Бајден и Си Џинпинг се сретнаа за време на самитот на Азиско-пацифичката економска соработка во Сан Франциско. Кси Џинпинг...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јована Јеремиќ за тајните преговори со Жељко: „Срамота е ѕвезда како мене да вози автомобил од две илјади евра“

Еспресо
Јована Јеремиќ за првпат проговори за тајните преговори со газдата на српската телевизија Пинк (каде што работи) Жељко Митровиќ, велејќи: „Се може да биде кога...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Александра Пријовиќ си купи нов БМВ „ѕвер“: Пазарна цена е над 150.000 евра

Еспресо
Александра Пријовиќ неодамна се почести со ново луксузно возило, па на својот возен парк го додаде и новото црно БМВ чија пазарна цена е над...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Бен Афлек направи мизерен гест за Џенифер Лопез: Ѝ ја тресна вратата од автомобилот в лице

Еспресо
Бен Афлек и Џенифер Лопез повторно станаа вирални на социјалните мрежи, овој пат поради тоа што актерот ѝ ја тресна вратата од автомобилот во лице...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Роналдо за првпат го збрмчи „ѕверот“од 10 милиони евра, фановите се собраа околу фудбалерот: Во светот има само десет вакви „машини“

Еспресо
Кристијано Роналдо пред неколку дена уште еднаш го подобри светскиот рекорд по голови на меѓународни натпревари. На натпреварот со Луксембург на квалификацискиот турнир за ЕП...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Сораја доби автомобил Мајбах од 270.000 евра: Партнерот ѝ е дарежлив за 8 март

Еспресо
Поранешната учесничка на реалното шоу „Големиот брат“, Сораја Вучелиќ, на 8 март доби многу вреден подарок од својот партнер, автомобил кој чини 270.000 евра. Инаку,...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Најскапиот автомобил во историјата е направен само за Роналдо и Џорџина: Има само еден единствен примерок!

jasmina.kantardzieva
Еден од најпознатите и најбогатите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо, е познат по своите извонредни страсти, вклучувајќи ја и онаа кон автомобилите: тој е сопственик...
СветСлајдерСцена

(Фото) Рекордна цена: Автомобилот на Елизабета Втора продаден за 39.200 фунти, еве колку километри поминал!

Еспресо
Зелениот автомобил Jaguar X-Type на кралицата Елизабета Втора е продаден на аукција за 39.200 фунти, пренесува Daily Mail. Зелениот автомобил, чија боја е позната како...