7.8 C
Скопје
04:27 - 28 февруари, 2024

Ознака : Јована Јеремиќ

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јована Јеремиќ ја поминала ноќта во вилата на дечко ѝ милионер: Сите го коментираат нејзиниот појадок

Еспресо
Водителката на утринската програма Јована Јеремиќ моментално ужива во љубовта со бизнисменот Драган Станковиќ со кој се всели неодамна. Имено, на нејзиниот Инстаграм профил се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Неда Украден ја расплака Јована Јеремиќ: „Достоинството треба да се сочува, пред сè заради детето“

еспресо
Водителката Јована Јеремиќ утрово за време на Утринската програма која се емитува „во живо“ се расплака. Нејзина гостинка беше пејачката Неда Украден која отворено проговори...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ се надмина себе во Утринска: „Поголема ти е главата од задникот“

еспресо
Водителката Јована Јеремиќ собра бројни комплименти, но и повеќе критики за нејзиниот изглед во Утринската програма. Јована Јеремиќ откако почна да работи на ТВ Пинк...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Мислеа дека кариерата ќе ми трае како јогурт“: Јована Јеремиќ се огласи откако доби награда

jasmina.kantardzieva
Популарната српска водителка на емисијата „Ново јутро“, Јована Јеремиќ доби награда за најдобра утринска програма со која веднаш се пофали на својот инстаграм-профил. Имено, Јована...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ за Сретение се помоли во црква: „Љубовта секогаш победува“

Еспресо
Популарната српска водителка Јована Јеремиќ празникот Сретение го помина во црквата на Калемегдан. Атрактивната водителка ужива во секој момент со својот емотивен партнер Драган Станковиќ....
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

„Нема да те сакам вечно…“: Јована Јеремиќ се пофали со подарокот што го доби од саканиот за Денот на вљубените

Еспресо
Српската водителка Јована Јеремиќ не крие колку е вљубена во својот 14 години постар партнер, бизнисменот Драган Станковиќ. Тие денеска го слават нивниот прв Ден...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

Јована Јеремиќ откри каков подарок сака за Денот на вљубените: Ролекс, стан и автомобил веќе се минато

Еспресо
Српската водителка Јована Јеремиќ синоќа беше на настан со своето момче Драган Станковиќ, а покрај многуте теми кои ги зборуваше пред новинарите, таа откри и...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Двојничката на Јована Јеремиќ направи хаос во Амиџи шоу: „Исклучи ги камерите!“

Еспресо
Претходните денови можевме да забележиме дека водителката Јована Јеремиќ доби двојничка. Девојката која ја имитира водителката, синоќа гостуваше во „Амиџи шоу“ и ја расплака од...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Јована Јеремиќ сосема гола! Интимните делови ги сокрила со подароци

Еспресо
Српската водителка Јована Јеремиќ често го привлекува вниманието на јавноста со своите похрабри стајлинзи, а во 2022 година пред новогодишните празници позирала како од мајка...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Јована Јеремиќ стегната вежба во теретана: Деколтето во преден план

Еспресо
Српската водителка на утринската програма Јована Јеремиќ секојдневно изненадува со некој нов стајлинг, како во емисијата што ја води, така и приватно. Јована сега сподели...