21.8 C
Скопје
18:03 - 30 мај, 2024

Ознака : луксуз

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) По разводот со Драгана Мирковиќ, Тони ужива во оваа вила во Опатија: Неверојатен луксуз со волшебен поглед

еспресо
Музичката ѕвезда Драгана Мирковиќ и бизнисменот Тони Бијелиќ по 24 долги години ставија точка на бракот, за што пејачката објави во јавноста, додека тој се...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Ова е зградата во која живее Милош Биковиќ: Стан од половина милион евра, бесна „машина“ во гаражата

Еспресо
Актерот Милош Биковиќ неодамна стана татко. Со сопругата Ивана Малиќ и наследникот Василије, актерот се пресели во самиот центар на градот, а екипата на српски...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Видео) Северина го прослави Божиќ во луксуз: Го покажа својот скап стан, а деталите го одземаат здивот

Еспресо
Пејачката Северина Вучковиќ покажа како го слави Божиќ во својот дом. На видеото кое го објави се гледа дека тука е и нејзиниот син Александар,...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ќе ви се „слоши“ од новиот дом на Меси во Мајами: Со автомобил право во лифт

Еспресо
Еден од најдобрите фудбалери во светот, Аргентинецот Лионел Меси, по истекот на договорот со францускиот Пари Сен Жермен, кариерата ја продолжува на американскиот континент, каде...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Луксузниот но единствен стил на Меси: Куќа во Мајами, хотел во Барселона, колекција на автомобили, мегајахта за одмор…

Еспресо
Има многу тајни поврзани со Меси. Меѓу нив, и диетата. Неговиот нутриционист е Италијанец: неговото име е Џулијано Позер. Тој направи револуција во неговата исхрана,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) На неверојатниот напуштен имот на МЕДВЕДЧУК има и вагон од Ориент Експрес! Од луксузни слики до скапоцени предмети…ВРЕСОК НА ПАРИТЕ!

Еспресо
На напуштениот гигантски имот на украинскиот олигарх Виктор Медведчук, новинарите нашле и вагон од Ориент Експрес. Виктор Медведчук, тајкун и лидер на проруската опозиција во...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЛокумчеНаши ФациСлајдерСцена

Елена Велевска од Дубаи за ЕСПРЕСО: Уживав во многу луксуз, во шопинг, во врвни ресторани, а врв е и Белата плажа!

Ј.К.Д
Инстаграм го вжешти со своите фотографии направени на Белата плажа во Дубаи, а за нас најде време за муабет – и покрај уживањето во целата...
БалканСлајдерСцена

БРЕНА ЈА „НАПУМПАЛА“ ЦЕНАТА НА КУЌАТА ШТО ЈА ПРОДАВА: Ја советуваат да ја спушти, ама не сака ни да чуе!

jasmina.kantardzieva
Агенциите за купопродажба на ексклузивен недвижен имот ја советуваат познатата пејачка Лепа Брена да ја намали цената на куќата што ја продава, ако сака да...
UncategorizedСветСлајдерСцена

КОЛКУ ЧИНИ ДА СТЕ СОСЕДИ НА ХАРИ И МЕГАН: Возможно е, само пресолено е…

Еспресо
Можно е да бидете сосед на кралската двојка, цената, сепак, е преголема. Ве запознаваме подобро со калифорниската „Палата Версај“. Кој не сонувал барем еднаш да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Преживеала пад од хеликоптер, се омажила 4 пати, а денес има 66 години и изгледа совршено!

Васко Спасоски
Американската манекенка, актерка и претприемачка Кристи Бринкли (66) ги воодушеви своите 590.000 следбеници на Инстаграм објавувајќи фотографии од луксузниот крузер, па уште еднаш покажа зошто...