3.8 C
Скопје
02:38 - 4 март, 2024

Ознака : базен

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Лазар Ристовски ги покажа мускулите и базенот во кој ужива со младата Аница: „И кралот има душа…“

Еспресо
Актерот Лазар Ристовски по разводот со Даница Ристовски повторно ужива во љубовта со актерката и колешка Аница Лазиќ, која е 39 години помлада од него....
Ви ПрепорачувамеДестинации и ДегустацииИнтервјуПатувањаСлајдер

Селска идила: Американка во Долно Соње

Горан Величковски
Дајана Нешовска 33 години живее во Чикаго. Во 2008 година сосема случајно дошла во скопското село Долно Соње и оттогаш трае таа љубов на прв...
Ви ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатНаши ФациСлајдер

НАТАША СО СИЛНА ПОРАКА ЗА ЗАТВОРАЊЕТО НА БАЗЕНОТ„КАРПОШ“: Платени сте да работите, а не да затварате!

Ј.К.Д
Поради скапата струја не работи ни базенот „Карпош“. Градскиот базен се затвори се додека не се реши енергетската криза во земјата. Наташа Мешковска, поранешна пливачка,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ФОТО: Мелем за очи – Никол Шерцингер лежи покрај базен во танга-бикини!

Васко Спасоски
Најпознатата членка на групата „ Пусикет долс“, Никол Шерцингер, по четириесеттите години, сепак има завидна линија, недостижна за нејзините многу помлади колешки. Фаталната бринета често...
Наши ФациСлајдерСцена

Жешко лето: Марјана Станојковска се „брчка“ во луксузен базен (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Лето е ѝ за познатата водителка Марјана Станојковска, но за жал како и сите други, така и таа, на овие пеколни горештини ќе мора да...
Секојдневие

Хрватот Иван направил базен во приколката од камионот – „Сакам сите да дојдат, заедно да се забавуваме“ (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо
Во дворот на семејството Вукоје од Хрватска овие денови навистина е весело. Иван Вукоје се сетил еден од своите девет камиони, кои ги има заедно...
Секојдневие

Направете базен за само 8 евра: Потребни ви се палети и најлон! (ВИДЕО)

Еспресо
Ако не сте за тоа да купите монтажен базен, ова лето можете и сами да го направите. Еве што се ви е потребно… Направете базен...
Наши ФациСлајдерСцена

Пејачката Сузана Гавазова им го заврте грбот на следбениците! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова ги почести своите обожаватели на социјалните мрежи со нова провокативна фотографија. Имено, атрактивната пејачка на својот профил на Инстаграм сподели фотка...
Наши ФациСлајдерСцена

Пејачката Аделина Тахири се испружи во базен и покажа со какво „оружје“ располага! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата албанска пејачка Аделина Тахири преку својот профил на Инстаграм ги почести своите обожаватели со една жешка фотографија… Имено, Аделина сподели фотографија на која позира...
БалканСлајдерСцена

Наташа Беквалац позира топлес во својот базен! (ФОТО)

Васко Спасоски
Српската пејачка Наташа Беквалац (39) го искористи сончевиот ден да ужива покрај базенот, а секси фотографијата што ја објави на Инстаграм никого не остави рамнодушен....