7.8 C
Скопје
21:12 - 20 февруари, 2024

Ознака : Андреј Ѓоргиевски

Наши ФациСлајдерСцена

Ова видео ќе го разберат само тие што имаат ќерка: Андреј од ДНК во љубовен танц со неговата Јана!

Васко Спасоски
Познатиот музчар Андреј од дуото ДНК на социјалните мрежи сподели емотивно видео кое сигурни сме дека нема да ве остави рамнодушни, особено не тие што...
СлајдерСцена

ВИДЕО Андреј од ДНК ги скина „Whitesnake“!

Васко Спасоски
Дуото ДНК составено од Панчо и Андреј со години негуваат ист стил на музика и што е нели нормално, но честопати се случува пејачите или...