4.8 C
Скопје
03:23 - 21 април, 2024

Ознака : танцува

Наши ФациСлајдерСцена

Ова видео ќе го разберат само тие што имаат ќерка: Андреј од ДНК во љубовен танц со неговата Јана!

Васко Спасоски
Познатиот музчар Андреј од дуото ДНК на социјалните мрежи сподели емотивно видео кое сигурни сме дека нема да ве остави рамнодушни, особено не тие што...
Наши ФациСлајдерСцена

ВИДЕО: Гавазова не престанува да изненадува: И овојпат танцува провокативно, но тоа што носи на себе е …

Васко Спасоски
Познатата пејачка Сузана Гавазова речиси секој втор ден на социјалните мрежи објавува провокативни видеоснимки и со тоа го привлекува вниманието на јавноста. И овојпат таа...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Опра Винфри одлично се забавува во изолација: Готви, пее и танцува!

Еспресо
Легендарната телевизиска водителка Опра Винфри и покрај изолацијата поради коронавирусот, се обидува да остане позитивна, па на своите пријатели на Инстаграм им покажала како да...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги развеселува сите со своето комично однесување во овие тешки моменти на пандемија на коронавирусот. Тој од карантин...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Маја Беровиќ со жежок тверк порача да се остане дома! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Пејачката Маја Беровиќ е една од многуте пејачки која ги слуша советите да се остане дома во време на оваа пандемија на коронавирусот. Маја постојано...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Згодната Џорџина покажа како се танцува – Роналдо е вистински среќник! (ВИДЕО)

Еспресо
Обожавателите ја опсипаа со коментари, некои поради нејзиниот изглед, а некои поради вештините за танцување… Додека Кристијано Роналдо се поти на теренот во дресот на...
Секојдневие

СЕКОЈ САКА ВАКОВ УЧИТЕЛ: Тој почна да танцува, децата го снимаа, а видеото е вистински хит (ВИДЕО)

Еспресо
Оваа снимка со учителот од Кентаки стана вирална на соцјалните мрежи… Крег Смит од едно основно училиште во Луисвил во повеќе наврати заигра пред учениците...