9.8 C
Скопје
02:16 - 15 април, 2024

Ознака : запали

Секојдневие

Никогаш не оставајте шише со вода во автомобилот! Ова видео ќе ви покаже што може да се случи!

Еспресо
Во овие жешки денови преплавени сме со советите како мора да внесуваме доволно течности и да бидеме хидрирани. Шишенцата со вода вообичаено ги носиме секаде...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Еспресо
Српскиот актер Андрија Милошевиќ не престанува да ги развеселува сите со своето комично однесување во овие тешки моменти на пандемија на коронавирусот. Тој од карантин...
Секојдневие

Диво и заводливо: Бијонсе го запали Инстаграм со своето последно издание (ФОТО)

Еспресо
Пејачката Бијонсе уште еднаш докажа дека е кралица на егзотичните и несекојдневни модни избори. Нејзиниот последен избор, кој го стави на себе за излегувањето со...
ЛајфстајлСцена

Еве зошто ја нарекуваат најзгодната жена во светот, Лима го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor
Најдолговечниот ангел на „Victoria’s Secret“, бразилската манекенка Адријана Лима на својот Инстаграм профил сподели фотографија која на нејзините следбеници, а особено на оние од машкиот...
ЛајфстајлСцена

Лидија Вукиќевиќ топлес го запали интернетот: Актерката покажа како ужива во Македонија! (ФОТО)

Igor
Српската актерка Лидија Вуќичевиќ моментално е во посета на нашата земја, а престојува во хотел, од каде таа одлучи да им покаже да своите следбеници...
ЛајфстајлСцена

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Igor
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...
ЛајфстајлФилм и ТВ

Една од „поскапите“ фотки: Средбата на Шварценегер и Џеки Чен го запали интернетот (ФОТО)

Igor
За само еден ден собраа повеќе од милион лајкови и море од коментари на Инстаграм. Арнолд Шварценегер ги запали социјалните мрежи со само еден потег,...
ЛајфстајлСцена

Сања Кужет со фотографија во бикини го запали Инстаграм (ФОТО)

Igor
Атрактивната водителка на „Ѕвездите на Гранд“ Сања Кужет овие денови одмара во турскиот Бодрум. Имено со неколку нови фотографии во бикини таа го запали Инстаграм....
ЛајфстајлСцена

Сандра Африка со жешки фотки од јахта го запали интернетот (ФОТО)

Igor
Сега таа се реши да ги израдува машките, па објави фотки во костим за капење и го покажа своето заводливо тело. Африка позираше на јахта...