Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм.

Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни фотки од кои навистина.

Позираше целосно гола, само со очила за сонце, и нормално пената од купката во која таа уживаше.

Мажите веќе подзинаа, а да признаеме подзинавме и ние…

 

 

Слични објави

Енрике Иглесијас и Ана Курникова добија ќеркичка: Парот објави први фотографии од своето трето дете (ФОТО)

Еспресо

Шерон Озборн ја смени фризурата по која беше впечатлива! (ФОТО)

Еспресо

Ирина Шајк фотографирана со новото момче: Манекенката го фати најголемиот „женкар“ (ФОТО)

Еспресо

Невеста ги тера гостите да напишат есеј за да ги покани на свадба: Кој нема да напише автоматски е дисквалификуван!

Еспресо

Дру Баримор ја откри болната вистина за борбата со килограмите! (ФОТО)

Еспресо

ЖЕНИТЕ ПОЛУДЕА ПО НЕА: Оваа маска гарантирано ги брише брчките

Igor

Остави Коментар

оне × оне =

Слични објави

Италијанската новинарка позитивна на коронавирус: Заразена сум, но асимптоматична, затоа внимавајте!

Еспресо

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо

Во емисија во живо водителката остана без предниот заб: Нејзината реакција ќе ве изненади! (ВИДЕО)

Еспресо

Игор Џамбазов на негов начин ни порача што да правиме во ова време! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

НЕОБИЧНА ГРЧКА САЛАТА со пржена лубеница (РЕЦЕПТ)

Igor

Први фотографии од свадбата на Џастин Бибер: Хејли во венчаница како од соништата!

Igor