22.8 C
Скопје
17:08 - 30 мај, 2024

Ознака : мажите

БалканСлајдерСцена

Сандра Африка во провокативно издание повторно ги зашемети мажите (ФОТО)

Еспресо
Српската пејачка Сандра Африка повторно објави провокативна фотосесија на својот Инстаграм профил… Имено, таа облекла досега невидено бикини во црна боја. Целото бикини е составено...
Секојдневие

Како изгледа шопингот од перспективата на мажите (ФОТО)

Еспресо
Сите знаеме дека мажите не уживаат кога станува збор за пазарењето со нивните сопруги или девојки. Но зошто? Најверојатно бидејќи часовите ќе ги поминат на...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Милица Павловиќ со новото жешко видео ги остави мажите без сон (ФОТО)

Еспресо
Пејачката на провокативен начин ја промовираше својата нова песна „Status Quo“… Оние кои ја следат работата на Милица Павловиќ знаат дека пејачката објави песна под...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ги распамети мажите: Ивана Кнол во мини бикини позира на снегот (ФОТО)

Еспресо
Инфлуенсерката Ивана Кнол речиси секојдневно со своите следбеници ги споделува фотките во прилепена облека со која ја истакнува својата витка линија, а овој пат отиде...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Бело минијатурно бикини и мускули по цело тело: Полудеа мажите, но и жените по оваа фотка на Џеј Ло! (ФОТО)

Еспресо
Опуштена сум и ги наполнив батериите, напиша пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) покрај фотографијата на која позира пред огледалото во минијатурниот костим за капење....
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Ја заскокотка фантазијата на мажите – На Лидија Вукичевиќ годините не и можат ништо (ФОТО)

Еспресо
Актерката и ѕвездата од серијата „Подобар живот“, Лидија Вукичевиќ (57) често ја скокотка фантазијата на фановите и следбениците на Инстаграм. Секоја година се труди својот...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

МАЖИТЕ ЛУДУВААТ ПО НЕА, А ТАА САКА САМО БОГАТИ И СЛАВНИ! Се смееше додека го апсеа нејзиното поранешно момче и го ЗГРОЗИ СВЕТОТ! (ФОТО)

Еспресо
Шантел Џефрис има повеќе професии – таа е актерка, модел, инфлуенсер, продуцент и ди џеј, но и понатаму е најпозната поради своите љубовни авантури со...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ОБОЖУВА ДА СЕ СОБЛЕКУВА: Жешката Русинка без милост ги провоцира мажите (ФОТО)

Еспресо
Руската шампионка во карлинг Ана Сидорова е позната по фантастичните резултати на мразот, но не само по тоа… Оваа 28-годишна бринета зад себе има девет...
Лајфстајл

Овие работи мажите ги забележуваат на вас за време на сексот

Igor
И додека се грижите околу маникирот, педикирот и мејкапот, на мажите внимание им одвлекуваат некои сосема други работи. Нормално, физичкиот изглед е тој кој на...
ЛајфстајлСцена

Гори Инстаграм: Лила гола во када (ФОТО)

Igor
Познатата водителка Лила Филиповска екстравагантна како и секогаш, и овој пат успеа да го „запали“ Инстаграм. Таа на својот Инстаграм профил објави жешки и провокативни...