5.8 C
Скопје
00:26 - 19 април, 2024

Ознака : неа

СветСлајдерСцена

Анџелина Џоли меѓу двата брака се забавуваше со жена со која за малку не се омажи, погледнете како изгледа таа денес (ФОТО)

Еспресо
Анџелина Џоли, освен како славна глумица, сите ја знаат и по пропаднатиот брак со Бред Пит, но малкумина се сеќаваат дека таа еднаш одамна беше...
Секојдневие

Никогаш не се шишала, ниту се фарбала – Денес нејзината коса е подолга од неа (ФОТО)

Еспресо
Малгорзата Кулчук никогаш не се шишала ниту пак се фарбала, а нејзината природно костенливо-плава коса кога таа стои достигнува до подот. Оваа студентка која живее...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Забавите, алкохолот и дрогата за неа се минато: Кејт Мос денес живее сосема поинаков живот! (ФОТО)

Еспресо
Една од најпознатите светски парти девојки, Кејт Мос, се смири и секој ден, како што вели, во 23 часот оди на спиење. Потребни и се...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Сите велат дека од неа ја наследила убавината! Еве како во младоста изгледала мајката на Кетрин Зита Џонс (ФОТО)

Еспресо
Актерката Кетрин Зита Џонс со своите следбеници на Инстаграм сподели фотографија од својата мајка и покажа од кого ја наследила убавината. Кетрин Зита објави слика...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Приватна снимка на Цеца: Во кревет, без шминка, а еве кој лежи покрај неа! (ВИДЕО)

Еспресо
Светлана Цеца Ражњатовиќ често со своите следбеници споделува информации од приватниот живот, иако само љубовниот дел и понатаму го чува само за себе. Меѓутоа, уште...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Тие во 2020 полнат 60 години: Нема да поверувате дека оваа ЈУГОСЛОВЕНКА е родена 1960 година, па ќе се запрашате што правите погрешно (ФОТО)

Еспресо
Влеговме во нова декада, а овие познати лица во 2020 година ќе го дочекаат својот 60-ти роденден, па нека им е среќен! Џејмс Спејдер БОНО...
СветСцена

Вниманието на присутните беше вперено само во неа: Џорџина блескаше на еден од најважните настани на Роналдо (ФОТО)

Еспресо
Наградата „Globe Soccer Awards“ , за најдобар фудбалер на годината, отиде во рацете на Кристијано Роналдо, по 6-ти пат во неговата кариера. Сепак, најголемо внимание...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

МАЖИТЕ ЛУДУВААТ ПО НЕА, А ТАА САКА САМО БОГАТИ И СЛАВНИ! Се смееше додека го апсеа нејзиното поранешно момче и го ЗГРОЗИ СВЕТОТ! (ФОТО)

Еспресо
Шантел Џефрис има повеќе професии – таа е актерка, модел, инфлуенсер, продуцент и ди џеј, но и понатаму е најпозната поради своите љубовни авантури со...
Uncategorized

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид. Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините...
ЛајфстајлСцена

Ава Карабатиќ ја провоцира Колинда: „Ако ништо друго барем ПОУБАВА СУМ ОД НЕА!“

Igor
Контроверзната старлета Ава Карабатиќ уште одамна одлучи да се кандидира за претседател на Хрватска, а нејзината одлука за кандидатурата стигна и до светските медиуми. Ава...