10.8 C
Скопје
05:03 - 23 мај, 2024

Ознака : мајами

Uncategorized

Скопската старлета Драгана Спасовска го запозна најславниот готвач во светот – Нусрет!

Слободен печат
Познатата старлета од Скопје, Драгана Спасовска на македонската јавност и стана позната по жешките фотосесии, но и интересните изјави кои таа ги даде за македонските...
Uncategorized

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид. Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините...