23.8 C
Скопје
17:19 - 25 јуни, 2024

Ознака : џенер

СветСлајдерСцена

НАЈБОГАТИТЕ ЧЛЕНОВИ НА „АМЕРИКАНСКОТО КРАЛСКО СЕМЕЈСТВО“: Кардашијан/Џенер рангирани од најбогат до „најсиромав“

Еспресо
Семејството Кардашијан/Џенер никогаш не е доволно далеку од нашето внимание за да заборавиме на него. Тие се прославија со порно снимката на Ким Кардашијан со...
СветСлајдерСцена

Сестрите Кардашијан-Џенер ја прекршија долгогодишната традиција: Ова не е нашиот типичен Божиќ!

Еспресо
Најпознатите ријалити-ѕвезди од Кардашијан-Џенер семејството, годинава нема да ја прават својата традиционална божиќна забава. Тие поради пандемијата од вирусот, одлучија оваа година да ја одложат...
Секојдневие

Милијардерката се пофали какви чевли и ташни поседува: Една ташна го привлече вниманието на сите (ФОТО)

Еспресо
Најмладата светска милијардерка Кајли Џенер често сака со своите обожаватели на социјалните мрежи да ги споделува деталите од својот приватен живот. Сестрата на Ким Кардашијан...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Провокативната Кајли Џенер во минијатурно бикини ги рашири нозете, па ја спушти раката на незгодно место (ФОТО)

Еспресо
Најмладата милијардерка на светот Кајли Џенер повторно ги израдува своите следбеници на Инстаграм со провокативна фотографија во минијтурно бикини. Џенер покажа зошто важи за една...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кендал Џенер го покажа задникот во „лава“ бикини (ФОТО)

Еспресо
Манекенката Кендал Џенер повторно позираше во минијатурно бикини, а поради сексапилната поза собра повеќе од милион лајкови… Популарната манекенка Кендал Џенер (24) се угледа на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Познатите сестри обожаваат да се разголуваат, а само две од нив се сликаа за „Плејбој“ (ФОТО)

Еспресо
Сестрите Кардашијан често позираат голи, но од сите пет, само Ким Кардашијан (39) и Кајли Џенер (22) имаат позирано за магазинот „Плејбој“. Кајли Џенер и...
СветСцена

Кајли Џенер ги почасти следбениците со секси фотка во чест на заминување на 2019 (ФОТО)

Еспресо
Милијардерката Кајли Џенер објави неколку фотографии на својот Инстаграм профил, во чест на заминувањето на 2019 година. Манекенката се соблече во долна облека и позираше...
Uncategorized

Толку е згодна што сите се вртеа по неа : Кендал Џенер во бикини од 150 евра (ФОТО)

Слободен печат
Супермоделот Кенад Џенер одмара на Мајами во друштво на својата сестра Кортни Кардашијан и најдобрата пријателка Бела Хадид. Кендал Џенер (24) изгледа неверојатно во бикините...
ЛајфстајлСцена

Кајли Џенер ја продаде својата мегауспешна компанија – Од цифрата боли глава (ФОТО)

Igor
Кајли Џенер го продаде мнозинскиот дел во својата компанија „Kylie Cosmetics“ за 600 милиони долари на бјути конгломератот „Coty Inc“, јавува Business Insider Така „Coty“...
ЛајфстајлСцена

Погледнете ова е СОВРШЕН ЗАДНИК – Кендал Џенер го СТРЕСЕ ИНСТАГРАМ (ФОТО)

Igor
Кендал Џенер, една од сестрите од ријалити семејството Кардашијан, освои многу модни писти ширум светот и стана муза на познатите дизајнери. Една од најплатените манекенки...