22.8 C
Скопје
17:34 - 30 мај, 2024

Ознака : кардашијан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Видео) Кортни Кардашијан и Тревис Баркер го открија полот на нивното бебе

Еспресо
Најстарата од сестрите Кардашијан, 44-годишната Кортни и нејзиниот сопруг, тапанарот на Blink-182, Тревис Баркер, на социјалните мрежи го открија полот на нивното неродено дете.  ...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кортни Кардашијан сподели фотографии од бременоста: Горда на заоблениот стомак

Еспресо
Кортни Кардашијан ги објави првите фотографии со заоблен стомак. Кортни Кардашијан, која неодамна објави дека е бремена по четврти пат, ги сподели со следбениците на...
СветСлајдерСцена

Клои Кардашијан и Тристан Томпсон чекаат второ дете: Еве ги најурнебесните коментари на социјалните мрежи

Еспресо
Клои Кардашијан и Тристан Томпсон го чекаат своето второ дете, зачнато со сурогат мајчинство. Во меѓувреме, на социјалните мрежи се случува вистинска забава на оваа...
Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПСветСцена

Кортни Кардашијан е спремна на сè за да забремени: Лекар ѝ наложил да ја пие семената течност на својот партнер

М. Р.
Третата венчавка на Кортни и Тревис се одржа минатиот викенд во Италија, а многу од она што се случувало на свадбата на луѓето од интернет...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Семејството Кардашијан се во Портофино, Кортни го кажува третото „да“

Еспресо
СЕ Е ПОДГОТВЕНО ЗА СВАДБАТА НА КОРТНИ КАРДАШИЈАН ВО ПОРТОФИНО, известуваат италијанските медиуми. Кендал пристигна о своето момче Девин Букер, Кајли е со Сторми, но...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Викедов трета свадба на Кортни Кардашијан и Тревис Баркер, овојпат во италијанското Портофино

Еспресо
Вип гостите, според италијанските медиуми, веќе пристигнуваат во Портофино за да присуствуваат на третата свадба на моделката и музичарот.   View this post on Instagram...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

КАРДАШИЈАН СЕ ВРАЌААТ СО НОВО РЕАЛНО ШОУ: Ким најави дека ќе открие детали за Пит Дејвидсон

Еспресо
Популарниот клан Кардашијан најавија големо враќање на телевизиските екрани со ново реално шоу, а Ким вети дека ќе ги објасни „сите детали што секој сака...
СветСлајдерСцена

(ФОТО) КАЈЛИ ЏЕНЕР ГО ОТКРИ ИМЕТО НА СИНОТ: Не почнува со буквата К и има посебно значење

Еспресо
Во Семејството Кардашијан-Џенер, на сите женски членови името им почнува со буквата К. Но, керќите на Крис, да скршија таа традиција и веќе со години...
СветСлајдерСцена

ПИТ ДЕЈВИДСОН ЗА ПРВПАТ ЈА НАРЕЧЕ КИМ КАРДАШИЈАН „ДЕВОЈКА“: Како реагираше Канје?

jasmina.kantardzieva
Комичарот на Saturday Night Live во едно неодамнешно интервју ја официјализираше својата врска со Ким Кардашијан, додека Канје беше забележан на вечера со девојка многу слична...