28.4 C
Скопје
17:11 - 25 јуни, 2024

Ознака : стомак

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

(Фото) Ќерката на Џеј го покажа стомакот во тесен црвен фустан: Блеска во бременоста

еспресо
Ќерката на починатиот пејач Џеј Рамадановски, Марија, неодамна откри дека е бремена. Таа до неодамна ја криеше бременоста од јавноста, а дури кога го дознале...
СветСлајдерСцена

(Фото) Бремената сестра на Ким Кардашијан позира во бикини: Згодна, со видлив стомак 

Еспресо
Постарата сестра на Ким Кардашијан објави фотографија во костим за капење една недела откако објави дека е бремена. Кортни (44) ја сподели фотографијата со претплатниците...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кортни Кардашијан сподели фотографии од бременоста: Горда на заоблениот стомак

Еспресо
Кортни Кардашијан ги објави првите фотографии со заоблен стомак. Кортни Кардашијан, која неодамна објави дека е бремена по четврти пат, ги сподели со следбениците на...
ЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

(Фото) Ријана го покажува трудничкиот стомак исто како чантата Луј Витон: Да не претера малку?

Еспресо
Пејачката Ријана го разголи својот стомак додека шеташе со A$AP Rocky.   View this post on Instagram   A post shared by mrsawge (@mrsawge15) Папараците...
БалканСлајдерСцена

(Фото) Анѓелка Прпиќ „фатена“ во петти месец на бременост: Славата има ѝ друго лице

Еспресо
Српската актерка Анѓелка Прпиќ веќе неколку дена е тема број еден на социјалните мрежи каде редовно коментираат, оправдуваат или осудуваат што ѝ се случило по...
СветСлајдерСцена

(Фото) Бремената Блејк Лајвли го покажа својот стомак за папараците да ја остават на мира

Еспресо
Американската глумица Блејк Лајвли, која наскоро ќе стане мајка по четврти пат, на социјалните мрежи објави  нови фотографии од семејната архива на кои јасно се...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) РИЈАНА одбројува ситно до породувањето: Пак го покажа сега веќе ГОЛЕМИОТ СТОМАК!

Еспресо
Поп ѕвездата се фотографираше во Лос Анџелес со својот партнер АSAP Роки. Во меѓувреме, познатиот магазин Форбс ја вклучи во годишното рангирање на најбогати луѓе...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

РИЈАНА симболично го откри датумот на породувањето! „Сакам да го покажам стомакот, не сакам да се кријам“

Еспресо
Поп-ѕвездата, која за прв пат ќе стане мајка, гордо го покажува своето стомаче облечена во тесен фустан.   View this post on Instagram   A...
СветСлајдерСцена

Бритни Спирс е бремена? „ДОАЃА БЕБЕТО БРОЈ 3“

еспресо
Штркот лета кон Бритни Спирс? Дали поранешната поп кралица е бремена? Дали очекува бебе од нејзиното момче Сем Асгари? Ова се прашањата кои си ги...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

СУПЕРМОДЕЛКАТА АДРИЈАНА ЛИМА НЕПРЕПОЗНАТЛИВА: Отечено лице – последица на бременоста или на филери за подмладување?

Еспресо
Супермоделката Адријана Лима, поранешен ангел на Викторија сикрет, по првпат го покажа трудничкото стомаче за време на Модната недела во Париз. Убавицата се појави облечена...