-0.2 C
Скопје
04:56 - 30 март, 2023

(Фото) Ријана го покажува трудничкиот стомак исто како чантата Луј Витон: Да не претера малку?

Пејачката Ријана го разголи својот стомак додека шеташе со A$AP Rocky.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by mrsawge (@mrsawge15)

Папараците ги фотографираа Ријана и нејзиното момче Раким Мајерс, попознат под псевдонимот A$AP Rocky додека се шетаат низ Западен Холивуд.

Пејачката носеше маичка Loewe со долги ракави со пруги, фармерки со широки ногавици и чизми Тимберленд. Таа ја свиткала маицата до градите за да го открие трудничкиот стомак.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rihanna & Rocky (@fashionkillas2)

Во десната рака Ријана носеше чанта од Луј Витон, а со левата рака се држеше за A$AP Rocky.

Ријана ја објави својата втора бременост за време на Супер Боул, девет месеци по првото раѓање. Во мај 2022 година, пејачката роди син.

Слични објави

Поранешната сопруга на Доналд Трамп била под истрага на ФБИ – Ивана Трамп осомничена за шпионажа

Еспресо

(Фото) Папата Франциск итно пренесен во болница, откажани се сите состаноци

Еспресо

И Фута Радуловиќ е дел од тимот во филмот за легендата Џеј Рамадановски

Еспресо

Илон Маск и група научници бараат шестмесечен прекин на обуките за вештачка интелигенција – можни се злоупотреби

Еспресо

Попоски најавува убави сончеви денови, еве кои

Еспресо

Месечен хороскоп за април: Љубов за Близнаците, убави можности за Девиците, голема победа за Овните…

Еспресо
Се вчитува....