14.8 C
Скопје
08:52 - 15 април, 2024

Ознака : блејк лајвли

СветСлајдерСцена

(Фото) Бремената Блејк Лајвли го покажа својот стомак за папараците да ја остават на мира

Еспресо
Американската глумица Блејк Лајвли, која наскоро ќе стане мајка по четврти пат, на социјалните мрежи објави  нови фотографии од семејната архива на кои јасно се...
СветСлајдерСцена

Четврто дете на пат за Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс: „Одгледувањето деца не е лесна работа“

Еспресо
Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс го очекуваат четвртото дете. Бременоста на актерката стана позната пред два дена, кога таа се појави на 10-тиот годишен женски...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ФОТО) Блејк Лајвли со најмоќната креација на МЕТ ГАЛА 2022, му оддаде почит на градот Њујорк

Еспресо
Светските ѕвезди се собраа синоќа на спектаклот Мет Гала во музејот Метрополитен, кој традиционално се одржува во првиот понеделник во мај. Американската актерка Блејк Лајвли...
СветСлајдерСцена

НАЈУБАВАТА ЉУБОВНА ПРИКАЗНА ВО ХОЛИВУД: Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс се посреќни од кога било

И. Т.
Се запознале во 2010 година, но Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс првпат беа видени во јавноста дури една година подоцна, и тоа на двоен состанок....
СветСлајдерСцена

(ФОТО) АКТЕРКАТА БЛЕЈК ЛАЈВЛИ ГО ЛАНСИРАШЕ БРЕНДОТ „BETTY BUZZ“: Името е емотивна посвета!

М.Р
Блејк Лајвли тукушто го лансираше нејзиниот нов бренд на освежителни, безалкохолни микс на пијалаци „Betty Buzz“, зад чие име се крие емотивна посвета на еден...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Славниот пар донираше милион долари во борбата против коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо
Познатиот холивудски брачен пар Блејк Лајвли и Рајан Рејнолдс, решија да направат една многу хумана работа. Всушност, тие одлучија да донираат сума од милион американски...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Прекрасната Скарлет Јохансoн пред врвот на својата слава била во врска со еден од најпознатите холивудски актери! (ФОТО)

Еспресо
Скарлет Јохансoн номинирана е во категориите за Најдобра актерка со главна улога за филмот „Marriage Story“ и за Најдобра женска споредна улога за филмот „Jojo...
Секојдневие

Блејк Лајвли како божица излезена од златната доба на Холивуд! (ФОТО)

Еспресо
Олицетворение на гламурот на стариот Холивуд беше Блејк Лајвли на свечената проекција на филмот „The Rhythm Section” во Њујорк. View this post on Instagram ‘The...
СветСцена

Блејк Лајвли со драстичната промена, ги збуни фановите! (ФОТО)

Еспресо
Американската актерка Блејк Лајвли (32) неодамна ги збуни обожавателите на друштвените мрежи кога објави фотографија од својата нова фризура. Блејк чиј инаку заштитен знак е...
ЛајфстајлСцена

Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Igor
Прекрасната актерка Блејк Лајвли (32), сопругата на холивудскиот заводник Рајан Рејнолдс (43) со кој има три деца, изненади многумина кога го избриша својот инстаграм-профил. Блејк...