Tag : машко

Ви Препорачуваме Кино Лајфстајл

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Еспресо
Следниот Џејмс Бонд нема да биде жена, рекол продуцентот на филмови за агентот 007 по повод шпекулациите кој би можел да го замени Даниел Крег...
Ви Препорачуваме Квир Љубов Свет Сцена

Ја следат повеќе од 13 милиони луѓе но никој не забележал дека е машко – Познатата јутуберка призна сè (ФОТО)

Еспресо
Јутјуб ѕвездата Ники де Џегер, попозната како Ники Туториалс, вчера сподели видео кое ги шокираше фановите ширум светот. View this post on Instagram this may...
Лајфстајл Сцена

Една од најатрактивните српски пејачки стана машко, фановите и се изнасмеаа (ФОТО)

Igor
Да, српската пејачка Едита која важи за една од најатрактивните може да си дозволи се, па дури и да се трансформира во машко. Да, добро...
Лајфстајл Сцена

НЕ МОЖЕ ДА ЈА СКРИЕ СРЕЌАТА: Сека ги откри полот и името на второто бебе

Igor
Пејачката Сека Алексиќ неодамна потврди дека повторно е бремена, а сега ги открива и полот и името на бебето. Нејзиниот син Јаков ќе добие помал...
Секс Сцена

Секс поза која им е омилена на 93% од мажите

Igor
Која е таа поза која на мажите им дава фантастичен поглед и слободен пристап до сите врели точки на женското тело? Веќе можете да претпоставите,...
Лајфстајл Сцена

Се роди бебето на Меган и Хари

Igor
Три килограми и 260 грамови тежи штотуку роденото кралско бебе, првото бебе на принцот Хари и поранешната актерка Меган Маркл. Веста за породувањето е официјално...