Ознака : исак

Лајфстајл Сцена

НЕ МОЖЕ ДА ЈА СКРИЕ СРЕЌАТА: Сека ги откри полот и името на второто бебе

Igor
Пејачката Сека Алексиќ неодамна потврди дека повторно е бремена, а сега ги открива и полот и името на бебето. Нејзиниот син Јаков ќе добие помал...