НЕ МОЖЕ ДА ЈА СКРИЕ СРЕЌАТА: Сека ги откри полот и името на второто бебе

Пејачката Сека Алексиќ неодамна потврди дека повторно е бремена, а сега ги открива и полот и името на бебето.

Нејзиниот син Јаков ќе добие помал брат, а на своите профили на социјалните мрежи таа се пофалила и дека веќе одлучиле кое име ќе му го дадат.

„Пристигнува Исак“, напишала Сека, која не може да ја скрие радоста за бебето што го очекува.

Слични објави

Кардашијан-Џенер: Ова сигурно не сте го знаеле за нивните деца

Igor

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Еспресо

Тамара Тодевска меѓу шесте силни жени од регионот кои прават промени

Еспресо

Вуди Ален „персона нон грата“ во Америка

Igor

Камила е убавицата која претендира да ја надмине и Селма Хаек (ФОТО)

Igor

ЗА ФИТ ТЕЛО: 4-минутни вежби кои заменуваат еден час вежбање во теретана (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

дванаесет − 9 =

Слични објави

Принцот Вилијам ужасно се однесувал кон Кејт – Како ВООПШТО завршиле во брак?

Igor

ЛЕТНО УЖИВАЊЕ: Домашен чизкејк сладолед (РЕЦЕПТ)

Igor

Тестовите позитивни! Принцот Чарлс има коронавирус!

Еспресо

Нокаут вредни и во време на пандемија: Спот за „Сакам да живеам“, документарец, нов албум и лого на бендот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Актерот Џејми Фокс во врска со пејачка која е шест години помлада од неговата ќерка! (ФОТО)

Васко Спасоски

Рики Мартин и Енрике Инглезијас ги израдуваа фановите! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian