Author : Igor

4513 Posts - 0 Comments
Ви Препорачуваме Еспресо Храна

Д-р Митов за „Слободен печат“: Kако и што да јадете за празниците без да се прејадете

Igor
Човековото тело се развива илјадници години и секогаш наоѓало начин како да се прилагоди на променетите услови, но никогаш не успеало да го совлада прекумерниот...
Еспресо Шоу биз

ПРЕКРАСНАТА НАДАЛИНА СТАНА АНГЕЛИНА: Дац и Александар Митевски со нова песна! (ВИДЕО)

Igor
Актерот Драган Спасов Дац и пејачот Александар Митевски продолжуваат со својата соработка, а овојпат приредија несекојдневно изненадување. Откако веќе се уверивме во заеднички квалитети на...
Еспресо Мода

Изложба на македонска мода и дизаjн (ФОТО)

Слободен печат
Во вторникот, 17. декември во галеријата „Акантус“ во Скопје беше отворена групната изложба насловена како „Slowscapes“. Македонските модни брендови „Арма“, „Петел Паун“, „Лудус“, „Марта Пејоска“,...
Еспресо Спорт Фудбал Шоу биз

Погледнете го новиот луксузен стан на Роналдо во Лисабон (ФОТО)

Слободен печат
Кристијано Роналдо е еден од најдоброплатените спортисти на светот кој секоја година заработува околу 100 милиони евра од спонзорски договори и од фудбалските екипи, па...
Еспресо Шоу биз

УНИКАТЕН МУЗИЧКИ ВРЕМЕПЛОВ: „Ван Гог“ го промовираше спотот за песната „Емотивно миниран“ (ФОТО + ВИДЕО)

Слободен печат
По успешната промоција на последниот студиски албум и истоимената книга под назив „Море без обала“, српската рок група „Ван Гог“, може да се пофали и...
Вести Еспресо Македонија Шоу биз

Викторија Лоба ќе ги забавува крушевчани во текот на најлудата ноќ во годината

Слободен печат
Заедничкиот пречек на Новата 2020 година Крушево го организира на плоштадот Никола Мартиноски” со музика, весело расположение и очекува многу гости. За пречекот на Новата...