24.8 C
Скопје
12:55 - 14 април, 2024

Ознака : вести

АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Подобри времиња: Февруари ќе им донесе убави вести на два хороскопски знаци

Еспресо
Астролозите именуваа два хороскопски знаци за кои февруари 2024 година ќе донесе интересни вести кои можат значително да им го променат животот. За што станува...
АстроВи ПрепорачувамеСлајдерХороскоп

Три хороскопски знаци нека очекуваат среќни вести! Месечината влезе во знакот Овен

Еспресо
Месечината, најбрзо подвижната планета, моментално се наоѓа во Овен, каде силно влијае на три знаци од Зодијакот. Овие три знаци треба да очекуваат многу среќни...
Вести

Викторија Лоба ќе ги забавува крушевчани во текот на најлудата ноќ во годината

Слободен печат
Заедничкиот пречек на Новата 2020 година Крушево го организира на плоштадот Никола Мартиноски” со музика, весело расположение и очекува многу гости. За пречекот на Новата...