Tag : агент

Ви Препорачуваме Кино Лајфстајл

Поради коронавирусот откажана азиската турнеја на Бонд

Еспресо
Последниот филм од франшизата „Џејмс Бонд“ со Даниел Крег (52), именувана како „No time to die“ требаше да стане најпрофитабилниот филм за тајниот агент на...
Ви Препорачуваме Кино Лајфстајл

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Еспресо
Следниот Џејмс Бонд нема да биде жена, рекол продуцентот на филмови за агентот 007 по повод шпекулациите кој би можел да го замени Даниел Крег...
Кино Лајфстајл

По 13 години Даниел Крег се простува од Агентот 007

Igor
Британскиот актер Даниел Крег кој во овој акционен филм е од 2006 година, глумејќи го тајниот агент 007 заминува во историјата. View this post on...