23.8 C
Скопје
04:45 - 23 јуни, 2024

Ознака : џејми дорнан

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Актерот Џејми Дорнан за малку ќе умрел од токсични гасеници: Хоспитализиран со „симптоми на срцев удар“

Еспресо
Џејми Дорнан бил хоспитализиран со „симптоми на срцев удар“ додека бил на одмор во Португалија по средбата со „токсични гасеници“. За оваа непријатна случка проговори...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Џејми Дорнан ќе биде новиот Џејмс Бонд? „ЉУБОМОРАТА Е БОЛЕСТ ВО НАШАТА КУЛТУРА, ОСОБЕНО ВО МОЈАТА РАБОТА“

Еспресо
Кој ќе биде новиот Џејмс Бонд? По Даниел Крег, веќе се бара нов актер кој ќе стане следниот гламурозен таен агент. Него би можел да...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Урнебесно: Ѕвездата на „Педесет нијанси сиво“ падна во рацете на ќерките (ФОТО)

Еспресо
Филмскиот заводник кој се прослави преку главната улога во серијата „Педесет нијанси сиво“ го покажа своето друго лице. Џејми Дорнан во приватниот живот е семеен...