4.8 C
Скопје
22:55 - 18 април, 2024

Ознака : поради

Филм и ТВ

„No Time To Die“ – Поради коронавирусот одложен датумот на премиерата

Еспресо
Новиот филм за Џејмс Бонд , „No Time To Die“ требаше да започне со прикажување во кината во Велика Британија на 2 април. Меѓутоа, потврдено...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Еспресо
Никол Кидман е фотографирана на сетот на филмот на кој моментално работи, а нејзиниот изглед во шок ги стави сите нејзини фанови. Актерката по бројните...
Филм и ТВ

Поради коронавирусот откажана азиската турнеја на Бонд

Еспресо
Последниот филм од франшизата „Џејмс Бонд“ со Даниел Крег (52), именувана како „No time to die“ требаше да стане најпрофитабилниот филм за тајниот агент на...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Кристина Агилера денес е непрепознатлива: Момчето ѝ било геј, а сопругот ја оставил поради други девојки…

Еспресо
Кристина Агилера (39) во последно време речиси се повлече од јавноста и се посвети на своето семејство. Иако, за холивудските критериуми има вишок килограми, талентираната...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

ТАА Е ЖРТВА НА СКАНДАЛОТ КОЈ ГО ПОТРЕСЕ СВЕТОТ – Кејт Мидлтон денес страда поради Меган и Хари (ФОТО)

Еспресо
Наместо денес војвотката Кејт да слави и да е заедно со остатокот од семејството да не ја тргне насмевката од лицето, таа денес страда поради...
Секојдневие

Видео со голотија од забава стана хит поради неочекуваниот пресврт (ВИДЕО)

Еспресо
„Неочекуван момент пред пултот на диџејот“ е насловено краткото видео кое овие денови кружи на социјалните мрежи. Погледнете зошто снимката стана вирална – ќе ви...
Секојдневие

Го оставила вереникот поради порно филмовите кои ги гледал – Ми се слоши кога го видов тоа!

Еспресо
Клер Далтон била уверена дека го запознала човекот од соништата. По три ипол години врска се вериле, а таа шест месеци со вереничкиот прстен на рака ја планирала нивната совршена венчавка. Тогаш се се срушило...
СветСцена

Кардашијан го облекла најтесниот фустан досега, а поради една работа сите гледале во нејзините нозе (ФОТО)

Еспресо
За многумина Ким Кардашијан е модна икона, но мора да признаете дека и таа некогаш знае да направи моден пех. Добар пример за едно од нејзините модни промашувања е нејзиното...
Хороскоп

Овие хороскопски знаци ги сакаат сите поради нивниот заразен оптимизам

Слободен печат
Тие се вистинските луѓе кои ги повикувате кога нешто ќе ви се случи во животот бидејќи знаете дека ќе бидат среќни поради вас и дека...
Uncategorized

Џек Ма: Луѓето без пари имаат ЕДНА ЗАЕДНИЧКА РАБОТА поради која никогаш нема да заработат доволно!

Igor
„Сиромашните луѓе е најтешко да ги задоволите“. Дајте им нешто бесплатно, тие ќе мислат дека тоа е замка. Кажете им дека ова е само мала...