2.8 C
Скопје
03:50 - 19 април, 2024

Ознака : порно

БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

По скандалот со порно-снимаката, Карлеуша помислила да се убие: „Ве повикувам да ми се придружите во оваа петиција“

еспресо
„Поради сето ова, за правда, за сите жртви на зли и развратни луѓе, ја поддржувам оваа петиција и ве повикувам да ми се придружите!“ Пејачката...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Порно ѕвезда пронајдена мртва во својот стан, причината за смртта сè уште мистерија

Еспресо
Тајна Филдс, ѕвезда на филмовите за возрасни, беше пронајдена мртва во својот стан на 24-годишна возраст. Веста за смртта на порно ѕвездата шокираше многумина, а...
Ви ПрепорачувамеЕспресоСлајдер

Среде дискусија за Косово, српски пратеник гледал порно: Кој е Звонимир Стевиќ, порнопратеникот кој мораше да поднесе оставка

Еспресо
Две ставки од неговата биографија прават тоа што го направи да изгледа уште пошокантно. Пратеникот Звонимир Стевиќ (66), за кој корисниците на Твитер тврдат дека...
Локумче

(Фото) Бисерот од Киргистан живее во Русија, има став против Путин, но кому му е важно што мисли кога вака изгледа

Еспресо
Кој од вас некогаш бил во Киргистан? Признавамe дека моравме да прогугламе поубаво за оваа држава и тоа се поради 23 годишната Лија Силвер.  ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Зависностите на Џејда Пинкет Смит: ПРВО АЛКОХОЛ И СЕКС, ПА ДРОГА И ПОРНОГРАФИЈА

Еспресо
Животот на Џејда Пинкет, сопругата на Вил Смит, не бил само рози. Во 2019 година – многу пред шлаканицата што актерот му ја „врачи“ на...
ИнтимаЛајфстајлСлајдер

(ФОТО) ЗАПОЗНАЈТЕ ГИ БЛИЗНАЧКИТЕ КОИ НАПРАВИЈА ХАОС ВО БЕЛГИСКАТА ВЛАДА: Порно ѕвезди од светски глас пред кој „клекна“ и премиерот

Еспресо
Последниот земјотрес на меѓународната политичка сцена повторно е поврзан со скандалот – „црвено светло“, а овојпат епицентарот на „земјотресот“ се близначките Евелин и Силвија Делаи...
Народ гледаСлајдер

ФОТО| Тој има 23, таа 76 години и снимаат порно-филмови: Покажавме сè!

Васко Спасоски
Помеѓу Алмеда и Гари Хардвик има 53 години разлика, но како што тврдат, тоа не претставува пречка за нивната љубов. 76-годишната Алмеда и 23-годишниот Гари...
СветСлајдерСцена

Рон Џереми обвинет за силување на три жени – Му се заканува казна затвор од 90 години

Еспресо
Еден од најпознатите порно-актери Рон Џереми (67) е обвинет за силување на три жени и за сексуален напад на четврта, објавија во вторникот обвинителите во...
Секојдневие

Владата на Нов Зеланд со интересна кампања: Како би реагирале доколку ѕвездите на филмовите за возрасни ви се појават на врата наутро? (ВИДЕО)

Еспресо
Невообичаениот промотивен спот на владата од Нов Зеланд, со кој се пропагира заштита за децата на интернет досега е прегледан повеќе од 10 милиони пати....
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Порно ѕвезда открива дека фудбалер и праќал приватни пораки (ФОТО)

Еспресо
Ѕвезда во филмови за возрасни, Лана Роадс, се пофали дека фудбалер кој има договор тежок 80 милиони долари и 43 милиони следбеници на Инстаграм и...