Категорија: Народ гледа

Народ гледа

ВИДЕО | Метеоролог предупредува: Ве молам, не јадете мразулци, не знаете што лижете!

Еспресо
Кога температурите паѓаат под нулата, на покривите и столбовите се формираат ледени мразулци и иако нивното лижење и грицкање можеби звучи забавно, и секој од...
Народ гледа Слајдер

ВИДЕО | Добро е што не го избркале од работа: Водител на Би-Би-Си заборави дека е во живо, па погледнете што направи!

Васко Спасоски
Познатиот водител на вестите на „Би-Би-Си“, Бен Браун ги насмеа гледачите на тв-екраните, но и на социјалните мрежи за она што го направи пред камерите....
Народ гледа Слајдер Сцена Филм и ТВ

Генијалната идеја на деветгодишното момче му донело заработка од 30 милиони долари

Еспресо
Рајан Каји од Тексас, 9-годишното момче кое рецензира играчки трета година по ред. Заработил 29,5 милиони долари, како и дополнителни 200 милиони долари од играчките и...
Народ гледа Слајдер

Поради пораката што ја добил доктор Кон експлодираа социјалните мрежи: Клечејќи ве молам…

Еспресо
Доктор Кон стана синоним за Кризниот штаб во Србија, и покрај тоа што покрај него во кризниот штаб се уште најмалку 50-тина луѓе. Затоа и...
Народ гледа Слајдер

Невиден малер: Бил нарко-дилер цели 10 минути, не успеал да ја продаде робата, а веќе бил уапсен!

Васко Спасоски
Зико Олдхам (20) од Велика Британија може да се пофали дека е човекот кој најкратко се занимавал со трговија на наркотици. Тој е уапсен минатата...
Народ гледа Слајдер

ФОТО | Монолит се појави и во Скопје, граѓаните збунети се прашуваат од каде тука!

Васко Спасоски
По монолитите во Јута, Калифорнија, Романија и Британија, верувале или не монолит се појави и во Скопје, поточно на улицата „Партизански одреди“… Се разбира дека...
Народ гледа Слајдер

Мистериозен монолит сега се појави во Британија, која е неговата следна дестинација?

Васко Спасоски
Четвртиот мистериозен монолит се појави на островот Вајт, а со тоа се придружи на сличните скулптури во Калифорнија, Јута и Романија. Блескавиот метален столб го...
Народ гледа Слајдер

ФОТО| Тој има 23, таа 76 години и снимаат порно-филмови: Покажавме сè!

Васко Спасоски
Помеѓу Алмеда и Гари Хардвик има 53 години разлика, но како што тврдат, тоа не претставува пречка за нивната љубов. 76-годишната Алмеда и 23-годишниот Гари...
Народ гледа Слајдер

ВИДЕО| Позната руска манекенка до смрт го избодела сопругот: Дома ја донел љубовницата и барал да им зготви јадење!

Васко Спасоски
Руската манекенка која се прослави на насловната страница на „Vogue“ Лила Судакова (26), е обвинета дека го избодела сопругот до смрт по една љубоморна караница....
Народ гледа Слајдер

ВИДЕО: Стана милионер преку ноќ: На рибар му нудат 27 милиони евра за тоа што го пронајде!

Васко Спасоски
Тајландскиот риболовец Нарис Саванасанг (60) една вечер се шетал покрај крајбежјето, кога здогледал нешто налик голем камен грумен во вода. Прво помислил дека е одрон...