8.8 C
Скопје
19:50 - 20 февруари, 2024

Ознака : багаж

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлНарод гледаСекојдневиеСлајдер

(Видео) Патник закачил камера на куферот со која открил што сѐ се случува со багажот во авионите

Еспресо
Патникот Томас Милер, кој живее во Британија, открил што всушност се случува со вашиот багаж откако ќе го предадете преку обезбедувањето на аеродромот. Видеото кое...