17.8 C
Скопје
23:23 - 19 мај, 2024

Ознака : тома милер

Ви ПрепорачувамеЛајфстајлНарод гледаСекојдневиеСлајдер

(Видео) Патник закачил камера на куферот со која открил што сѐ се случува со багажот во авионите

Еспресо
Патникот Томас Милер, кој живее во Британија, открил што всушност се случува со вашиот багаж откако ќе го предадете преку обезбедувањето на аеродромот. Видеото кое...