24.8 C
Скопје
04:07 - 23 јуни, 2024

Ознака : јоце панов

Наши ФациСцена

Јоце Панов подготвува нова песна во изолација

Александра Велинова
Тој е еден од нашите естрадни ѕвезди кои скоро да немаше ден да нема настап пред појавата на пандемијата. „Најпрво беа забранети јавни настани и...