Ознака : емисија

Балкан Слајдер Сцена

Ќе ви се заврти во глава: Аца Лукас откри колку пари изгубил на коцка неодамна!

Васко Спасоски
Познатиот српски пејач Аца Лукас е познато по тоа што секогаш е без влакна на јазикот, па за тоа воопшто не беше изненадување кога пред...
Балкан Слајдер Сцена

ВИДЕО | „Тешко е да се живее“: Ќерката на Џеј за првпат запеа на сцена по неговата смрт!

Васко Спасоски
Легендарниот фолк пејач Џеј Рамадановски почина на 5 декември, а сега неговата ќерка Марија Рамадановски реши да направи голема работа за нејзиниот татко. Само 20...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Џамбазов: Судбината ми ја прати Илина, се „зацопав“ и се исплашив поради годините

Васко Спасоски
Игор Џамбазов вели дека за него како „красти“ се лепеле луѓе кои во нормални околности не би сакале да бидат во иста просторија со него....
Наши Фаци Слајдер Сцена

ФОТО: И Тијана Дапчевиќ има деколте за медал, погледнете!

Васко Спасоски
Откако го заврши снимањето на петтата сезона на македонскиот ситком „Преспав“ каде ја игра улогата на Германката Ула, Тијана Дапчевиќ се врати во Белград каде...
Балкан Слајдер Сцена

ФОТО | Српскиот актер Милан Калиниќ се расплака во неговата емисија и тоа пред сопругата Сандра!

Васко Спасоски
Пред пет години, српскиот водител Милан Калиниќ имаше сообраќајна несреќа кај Брус, кога се удри со патничко возило со унгарски регистарски таблички. Милан одлучил во...
Наши Фаци Слајдер Сцена

Стојанче Ангелов ја лажел мајка му дека му е обезбедување на Бранко Црвенковски

Васко Спасоски
Генерал Стојанче Ангелов се присети на времето кога беше во коалиција со Бранко Црвенковски, во 2012 година, кога Црвенковски беше претседател на СДСМ. Ангелов во...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Првпат имав оргазам на 11 години: Хали Бери ги шокираше фановите!

Васко Спасоски
Американската актерка Хали Бери (54) и нејзината најдобра другарка Линдзи Флорес во својата прва заедничка емисија со наслов „Bad I Booshy“ одговараа на прашања поврзани...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

ФОТО: Сите зборуваат за целулитот на Станија: „Во живо изгледам како девојка од 15 години“!

Васко Спасоски
Неодамна популарната спрска старлета Станија Добројевиќ гостуваше во една позната емисија и со тоа предизвика лавина од коментари, на сметка на нејзиниот физички изглед. Едните...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Емина Јаховиќ ја покажа својата прва тетоважа, погледнете на кое место ја ставила и што пишува! (ФОТО)

Васко Спасоски
Познатата пејачка Емина Јаховиќ гостуваше во емисијата „Амиџи Шоу“, каде се пофали за новите прокети, но и новите украси на телото. Овој пат пејчката направила...
Свет Слајдер Сцена

Нов скандал со пејачката Дуа Липа: Лесковац ја тужи поради претставување на ајварот како албански специјалитет! (ВИДЕО)

Еспресо
Британската пејачка Дуа Липа со албанско потекло повторно е главна тема. Таа на познатата Јутјуб емисија „Hot Ones“ зборуваше за албанска храна и во исто...