26.8 C
Скопје
09:15 - 13 јуни, 2024

Ознака : цртан филм

ЛајфстајлСцена

УРСУЛА Е МАШКО? Инспирацијата за овој зол лик не стигна да ја види својата цртана верзија

Igor
Наскоро Дизни ќе ја реализира „live action“ верзијата на „Малата сирена“, а во улогата на злобната Урсула ќе се појави Мелиса Меккарти. Но, ретко кој...