16.8 C
Скопје
05:51 - 13 јуни, 2024

Ознака : Киану Ривс

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Киану Ривс и неговиот рок бенд Догстар го објавија својот прв албум по 23 години

Еспресо
Инди рок бендот Догстар, од кој е дел и холивудската ѕвезда Кијану Ривс, го издаде својот прв албум по 23 години, насловен „Somewhere Between the...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО) Киану Ривс повторно ги растопи срцата на обожавателите: „На светот му требаат повеќе луѓе како него“

jasmina.kantardzieva
Киану Ривс е еден од омилените холивудски актери. Глумецот нема проблем да се фотографира и да разговара со своите обожаватели и секогаш наоѓа време за...
СветСлајдерСцена

(Фото) Кијану Ривс пак ги освои фановите со топол гест: „Колку убав човек! Им подаде рака на сите…“

Еспресо
Кијану Ривс уште еднаш ја оправда титулата за најпријателски холивудски актер кога се појави во еден британски паб и со своето доаѓање ги воодушеви сите...
СветСлајдерСцена

Киану Ривс беше на мојот лет од Лондон до Њујорк: Искуство на фан за пристапноста на актерската ѕвезда

Еспресо
Киану Ривс е веќе познат не само по својот несомнен талент, туку и по неговата неверојатна хуманост и дарежливост. Секогаш љубезен и скромен, тој секогаш...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Што се однесува до Кина, Кијану Ривс повеќе НЕ ПОСТОИ, ова е причината зошто!

Еспресо
Пребарувањето на „Кијану Ривс“ во Кина не дава резултати, а сите негови филмови исчезнаа. Веќе не е возможно да се гледаат содржини со Кијану Ривс...