33 C
Скопје
16:03 - 25 јуни, 2024

Ознака : исчезнат

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Пронајдени човечки останки на местото каде исчезна актерот Џулијан Сендс

Еспресо
Планинари пронајдоа човечки останки на планината Балди во Калифорнија, во областа каде што претходно исчезна британскиот актер Џулијан Сендс. Тие го известиле шерифот на округот...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Што се однесува до Кина, Кијану Ривс повеќе НЕ ПОСТОИ, ова е причината зошто!

Еспресо
Пребарувањето на „Кијану Ривс“ во Кина не дава резултати, а сите негови филмови исчезнаа. Веќе не е возможно да се гледаат содржини со Кијану Ривс...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Големата мистерија за СЕРГЕЈ ШОЈГУ: Пак се појавува на видео со Путин, но се случува нешто многу чудно!

Еспресо
Сергеј Шојгу му се врати на Путин? Мистеријата за судбината на рускиот министер за одбрана, еден од двајцата најблиски луѓе до Владимир Путин кои решија...