18.8 C
Скопје
20:18 - 5 октомври, 2022

Ознака : актер

Ви Препорачуваме Еспресо Интервју Слајдер

На еспресо со… Тони Наумовски, актер: На сцената, како и во животот, треба да се брза бавно

Јасмина Пакашки
Низ ваков процес на добивање интервју до сега не сум поминала. Не се познававме, па Тони, штом патот го донесе од неговата Битола во Скопје,...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

Камилa Васкез проговори за нејзината врска со Џони Деп: Адвокатката веќе четири и пол години е во контакт со актерот

М.Р.
Адвокатката на Џони Деп, Камилa Васкез конечно проговори за врската со актерот и ги коментираше шпекулациите кои се раширија со милскавична брзина. Имено, Камил стекна...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) Драган Спасов – Дац: Добив уште една ќерка, тоа е мојата снашка Софија!

М.Р.
Драган Спасов – Дац на 20 април го прослави својот 59-ти роденден, а на истиот ден актерот по втор пат заплива во брачните води. Без...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Мајкл Кејн се врати на Твитер: И ВЕДНАШ СТАНА ХИТ – не поради тоа што го напиша, туку поради она што не го напиша!

Еспресо
Филмската ѕвезда Мајкл Кејн се врати на Твитер по четиримесечна пауза во понеделникот. Објавите на британскиот актер набрзо станаа вирални – не поради тоа што...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Еспресо Наши Фаци Слајдер Сцена

(ФОТО) ИГОР ЏАМБАЗОВ во ОДЛИЧНО ДРУШТВО на „СЛУЖБЕНАТА МАСА“: Актерот ги расположи своите следбеници со оваа објава!

М.Р.
Омилениот актер и шоумен на многу генерации, Игор Џамбазов  на својот инстаграм – профил постојано објавува фотографии и кратки видеа од неговиот приватен живот, спомени од минатото, фотографии...
Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО) Го ИСТЕТОВИРАЛ МОМЕНТОТ кога ВИЛ СМИТ му удрил шлаканица на Крис Рок!

М. Р.
Тату мајсторот Џон Артон (36) во неделата добил необична нарачка за тетоважа од клиент. Британец од Бирмингем побарал тетоважа од моментот кога Вил Смит му...
Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) „И после ТОЛКУ ГОДИНИ СО НЕГО, се чувствувам како најубавата и ЕДИНСТВЕНАТА ЖЕНА ВО СОБАТА“: Холивудски брак кој ги руши сите предрасуди!

М.Р.
Тие се запознаа на снимањето на филмот во 1988 година, и иако тој не беше во најмала рака „нејзин тип“, Кевин Бејкон брзо ја заведе...
Ви Препорачуваме Ви препорачуваме на СП Свет Слајдер Сцена

ОВАА ЖЕНА ИМА ПОСЕБНО МЕСТО ВО СРЦЕТО НА ТАЛАТ: Актерот Дритон Вејсели објави фотографија со која го привлече вниманието на своите фанови

М.Р.
Дритон Вејсели публиката ја освои по неговата улога на рецепцинерот Талат во серијата „Преспав“. Со својот хумор тој успеа да ја насмее македонската публика, а...
Свет Слајдер Сцена

КАКВА ТРАГЕДИЈА! ФАТАЛНА НЕСРЕЌА НА СКИИ: Почина францускиот актер Гаспар Улиел, ѕвездата на новата Марвел серија не ја дочека премиерата!

Еспресо
Гаспар Улиел, француска ѕвезда, загинал трагично на скијање, актерот имал само 37 години. Веста дојде од неговото семејство преку соопштение за медиумите. Францускиот актер Гаспар...
Свет Слајдер Сцена Филм и ТВ

ПОЧИНА ПОПУЛАРНИОТ ТУРСКИ ГЛУМЕЦ ОД СЕРИЈАТА „ЕЛИФ“: Колегите се простуваат -„Би сакал ова да биде грд сон од кој сакам да се разбудам“

Еспресо
Популарниот турски актер и негативец од серијата „Елиф“ ја загуби борбата за живот по тешко боледување. Турција, но и регионот, беше шокирана од веста дека...