4.8 C
Скопје
03:01 - 4 март, 2024

Ознака : баба и дедо

Секојдневие

165 илјади воодушевени луѓе: Видеото во кое овие луѓе дознаваат дека ќе добијат внуче е вистински хит (ВИДЕО)

Еспресо
Жена по име Грејс Торес одлучила на забаван начин да им соопшти на своите родители дека е бремена. Имено, им ставила слушалки за да не...