20.8 C
Скопје
21:20 - 14 јуни, 2024

Ознака : исповед

СветСлајдерСценаЧудесни жени

Исповед на Мена Сувари: „Не бев сакана. Долго време бев само тело. Издувен вентил за неговите желби“

Еспресо
Мена Сувари направи камбек во јавноста минатата година, 2021, кога беше објавена нејзината прва автобиографска книга со наслов „Големиот мир“. 43-годишната американска актерка во тие...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдерСцена

Јелена Докиќ: „Бев спремна да се фрлам од 26 кат“, поранешната тенисерка број 4 во светот со трогателна исповед за борбата со депресијата

Еспресо
Јелена Докиќ, 39-годишната поранешна тенисерка, на социјалните мрежи ја раскажа својата трагедија. Извонредниот талент на рекетот, поранешната број 4 во светот, морала да се справи...
БалканВи ПрепорачувамеСлајдерСцена

БАКА ПРАСЕ СО ИСКРЕНА ИСПОВЕД: „Пукнав! Две нешта сосема ме скршија, еве зошто исчезнав!“

Еспресо
Српскиот популарен јутјубер Богдан Илиќ, попознат како Бака Прасе, мина низ тежок период во последните неколку месеци. Тој реши да се повлече од Јутјуб сцената...
БалканСлајдерСцена

ИСПОВЕД НА МУЗИЧАРОТ ВУКАШИНОВИЌ: Жена ми ме спаси од улица, ме креваше пијан од тротоари!

Еспресо
Докторот по рокенрол Милиќ Вукашиновиќ со децении водел бурен живот, а поради пороците неколку пати можелo да дојде до фатален крај, односно смрт. За среќа...
Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

ПРИСИЛЕН БРАК И СЕДУМ ГОДИНИ ЗЛОСТАВУВАЊЕ: Потресна исповед на Ромка од Ирска

М. С.
Ромката од Ирска, Бриџит Вал редовно споделува детали од својот живот на „ТикТок“, а неодамна откри дека не знаела за нејзиниот договорен брак, до тоа...
БалканВи ПрепорачувамеСцена

Прв исповед на Гоца Шаулиќ, сопругата на Шабан Шаулиќ: Таа последна слика ми остана замрзната во спомените… (ФОТО)

Васко Спасоски
Гордана Шаулиќ (62) ја даде првата исповед по смртта на Шабан Шаулиќ кој загина на 17 февруари, минатата година по настап во Германија. Таа опиша...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Шокантната исповед на Бела Хадид за првиот човек на Викторија Сикрет го затресе светот: „Ме тераше да ги соблечам гаќичките“

Еспресо
Брендот за долна облека „Викторија Сикрет“, повторно се најде во центар на скандалите. Обвиненија за сексуално вознемирување пристигнуваат од сите страни. Многу модели и работнички...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлРетро

Вљубена во убиец: Елизабет прозборе за врската со човекот кој уби повеќе од 30 жени (ВИДЕО)

Еспресо
Елизабет Кендал (вистинско име: Елизабет Клоепфер) 10 години била во врска со еден од најсуровите сериски убијци на сите времиња, Тед Банди. Банди признал убиство...
ЛајфстајлСцена

Пеколот започна по свршувачката! Толерирав поради бременоста, се будев целата во пот! (ФОТО)

Igor
– Секоја жена пред да стапи во брак, покрај љубовта, треба и да го запознае својот партнер. Јас бев занесена и заљубена. Одма по свршувачката...
ЛајфстајлСцена

АКТЕРКАТА КОНЕЧНО ПРОЗБОРЕ: На 21 година двапати абортирав

Igor
Актерката Алиса Милано одлучи по цели 25 години јавно да признае што ѝ се случувало во младоста, кога имала 21 година. Таа двапати во иста...