26.8 C
Скопје
18:50 - 14 април, 2024

Ознака : Јелена Докиќ

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдерСцена

Јелена Докиќ: „Бев спремна да се фрлам од 26 кат“, поранешната тенисерка број 4 во светот со трогателна исповед за борбата со депресијата

Еспресо
Јелена Докиќ, 39-годишната поранешна тенисерка, на социјалните мрежи ја раскажа својата трагедија. Извонредниот талент на рекетот, поранешната број 4 во светот, морала да се справи...