Ознака : сикрет

Ви Препорачуваме Свет Сцена

Шокантната исповед на Бела Хадид за првиот човек на Викторија Сикрет го затресе светот: „Ме тераше да ги соблечам гаќичките“

Еспресо
Брендот за долна облека „Викторија Сикрет“, повторно се најде во центар на скандалите. Обвиненија за сексуално вознемирување пристигнуваат од сите страни. Многу модели и работнички...
Лајфстајл Сцена

Александра Амброзио на одмор со дечкото гордо го покажува своето совршено тело (ФОТО)

Igor
Поранешниот ангел на Викторија Сикрет Алесандра Амброзио се уште плени со својот совршен изглед и покрај фактот дека е на прагот на четириесетата и дека...
Здрави навики

Послушајте ги моделите – Ова се вежбите за совршена позадина (ВИДЕО)

Igor
Колку добро изгледаат убавиците кои го промовираат брендот „Victoria’s Secret“ на сите ни е познато, меѓу нив е и Елса Хоск која за своите фанови...