33 C
Скопје
16:34 - 25 јуни, 2024

Ознака : Викторија

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешната љубовница на Дејвид Бекам го прекина молкот по објавувањето на документарецот за фудбалерот

Еспресо
Во документарецот посветен на фудбалерот Бекам, сопружниците Дејвид и Викторија Бекам првпат ги коментираа неверствата на спортистот во раните 2000-ти. Поранешната љубовница на Дејвид Бекам,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Дејвид Бекам ја исмејува сопругата: „Не ги лажи фановите за своето потекло“

Еспресо
Фудбалерот и тренер Дејвид Бекам за време на интервју ја фатил својата сопруга како лаже за нејзиното потекло, пренесува Дејли меил. Поранешната пејачка на Spice...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Дејвид и Викторија Бекам летуваат во Хрватска: Еве каде престојуваат и колку плаќаат

Еспресо
Семејството Бекам втора година по ред е во посета на Хрватска. Дејвид и Викторија се во брак 24 години и имаат четири деца – синовите...
СветСлајдерСцена

Дејвид Бекам се вмеша во конфликтот меѓу сопругата Викторија и снаата Никола Пелц: „Доста е со оваа драма!“

Еспресо
Дејвид Бекам имал сериозен разговор со синот Бруклин за тековниот конфликт на неговата сопруга Никола Пелц со сопругата на Бекам, Викторија, пренесува деили меил. Поранешната...
СветСлајдерСцена

Никола Пелц открива што навистина се случило со несудената венчаница од Викторија Бекам: „Мислев дека ќе биде прекрасно, но нешто тргна наопаку“

Еспресо
Никола Пелц во новото интервју за американското списание „Грациа“ ги коментираше гласините за конфликтот со нејзината свекрва Викторија Бекам. Веќе со недели во печатот се...
СветСлајдерСцена

Бруклин Бекам ги негира несогласувањата меѓу Викторија Бекам и Никола Пелц: „Не е точно дека не се согласуваат“

Еспресо
Бруклин Бекам Пелц ги негира несогласувањата меѓу мајката Викторија Бекам и сопругата Никола Пелц Бекам. „Не е точно дека не се согласуваат“, изјави тој за...
СветСлајдерСцена

Студена војна: Што се случува помеѓу свекрвата Викторија Бекам и снаата Никол Бекам?

Еспресо
Иако минатото лето многу се „сакаа“, по венчавката на Бруклин Бекам и Никола Бекам во април, сега веќе тие доста ја заладија својата онлајн врска....
СветСлајдерСцена

(Фото) Викторија Бекам им подари на фановите фотографија од Дејвид во секси гаќи; Од Хрватска се „телепортираа“ во Позитано

Еспресо
По претојот во Хрватска, семејството Бекам дел од летниот одмор го поминуваат на Медитеранот. Поточно, Викторија и Дејвид Бекам се сега во Позитано, бисерот на...
СветСлајдерСцена

Каква е листата на желби за престојот на Викторија и Дејвид Бекам во Хрватска? Пош Спајс важи за многу пребирлива гостинка

Еспресо
Дејвид и Викторија Бекам оваа година слават 23 години брак, а фудбалерот ја израдувал сопругата со патување прво во Париз и Венеција, а потоа и...
СветСлајдерСцена

(ВИДЕО+ФОТО) ФУСТАНОТ на ВИКТОРИЈА БЕКАМ е ГЛАВНА ТЕМА: Свекрвата го „украде“ вниманието на свадбата!

М.Р.
Никола Пелц мамеше воздишки со нејзиниот кралски изглед, но сепак фустанот на нејзината свекрва Викторија и неколку дена по свадбената прослава сè уште е тема...