-3.2 C
Скопје
01:00 - 9 февруари, 2023

Дејвид Бекам се вмеша во конфликтот меѓу сопругата Викторија и снаата Никола Пелц: „Доста е со оваа драма!“

Дејвид Бекам имал сериозен разговор со синот Бруклин за тековниот конфликт на неговата сопруга Никола Пелц со сопругата на Бекам, Викторија, пренесува деили меил.

Поранешната фудбалска ѕвезда интервенирал во конфликтот меѓу неговата сопруга Викторија и снаата Никола Пелц. Се дознава дека екс-фудбалерот на репрезентацијата на Англија сериозно разговарал со својот син и побарал од него да престане да прави „драма“.

„Дејвид никогаш не се мешал и никогаш ништо не му рекол на својот син. Но, сега не издржа и конечно му одржа лекција за морал. Тој му рекол на Бруклин: Никогаш не се однесуваме вака во семејството. Што ќе се случи понатаму зависи од вас, но ние завршивме со оваа драма“, му рекол Бекам на својот син.

Инсајдерот додава дека Дејвид Бекам решил да се вклучи и да разговара со својот син откако Пелц дала искрено интервју (за американското списание Грациа) во кое рече дека нејзината свекрва за малку ќе ѝ ја уништела свадбата. Поточно, Никола рече дека Викторија ветила дека ќе ѝ ја сошие венчаницата, но неколку дена пред свадбата рекла дека нејзините кројачи не можат да се справат со оваа задача.

Слични објави

(Фото) Нашата Тијана Петреска се враќа со титула од светскиот избор за најубава студентка

Еспресо

(Фото) Мадона во нејзин стил се пресмета со зајадливите коментари – „Поклонете се кучки“

Еспресо

(Фото) Тажното писмо на Бланко со кое се извинува за скандалот на Сан Ремо: „Ве оставив во солзи како мајка ми, ме видовте кревок како дете…“

Еспресо

(Видео) Полуден пејач направи ‘ршум на Сан Ремо, ја шокираше публиката, го испратија со свирежи

Еспресо

Ѕвезите ќе им помогнат: Два хороскопски знаци многу брзо ќе ги исполнат соништата

Еспресо

Славчо Попоски: Грч студени утра, висок воздушен притисок, а еве кога ќе има мал пораст на температурите

Еспресо
Се вчитува....