18.8 C
Скопје
19:44 - 5 октомври, 2022

Ознака : Никола Пелц

Свет Слајдер Сцена

Дејвид Бекам се вмеша во конфликтот меѓу сопругата Викторија и снаата Никола Пелц: „Доста е со оваа драма!“

Еспресо
Дејвид Бекам имал сериозен разговор со синот Бруклин за тековниот конфликт на неговата сопруга Никола Пелц со сопругата на Бекам, Викторија, пренесува деили меил. Поранешната...
Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам е бесна за новите гласини на снаата Никола Пелц: „Не разбирам зошто гради непријателство меѓу нас“

Еспресо
Викторија Бекам е бесна што нејзината снаа Никола Пелц продолжува да предизвикува гласини за нивната расправија, пренесува The Sun. Гласините за расправија меѓу Никола Пелц...
Свет Слајдер Сцена

Никола Пелц открива што навистина се случило со несудената венчаница од Викторија Бекам: „Мислев дека ќе биде прекрасно, но нешто тргна наопаку“

Еспресо
Никола Пелц во новото интервју за американското списание „Грациа“ ги коментираше гласините за конфликтот со нејзината свекрва Викторија Бекам. Веќе со недели во печатот се...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Тензијата меѓу Викторија Бекам и нејзината снаа продолжува: Дизајнерката со еден потег јасно стави до знаење дека Никола Пелц за неа веќе не постои

Еспресо
Во изминатите неколку дена често се пишуваше за тоа дека Никола Пелц и Викторија Бекам се скарани уште од свадбата која се одржа пролетта. Борбата...
Свет Слајдер Сцена

Викторија Бекам е „скршена“ поради расправијата со Никола Пелц: Нови детали од конфликтот

Еспресо
Дејли меил повикуваќи се на извор близок до Викторија Бекам пишува за неодамнешните гласини за караницата со нејзината снаа Никола Пелц. Според изворот, ѕвездата е...
Свет Слајдер Сцена

Викторија и Дејвид Бекам се шокирани од интервјуто на Никола Пелц и Бруклин: Снаата сака да привлече внимание!

Еспресо
Според таблоидите, Викторија и Дејвид Бекам се шокирани од сензационалното интервју што нивниот најстар син Бруклин и неговата сопруга Никола Пелц го дале за магазинот...
Свет Слајдер Сцена

„Викторија Бекам е перфидна и злобна“: Снаата Пелц плаче на социјалните мрежи: „Тоа што ми го прави е страшно“

Еспресо
Венчавката меѓу Никола Пелц и Бруклин, синот на Дејвид и Викторија Бекам беше секако нај(о)зборуваната и најочекуваната во 2022 година, дури и од печатот. Се...
Свет Слајдер Сцена

(ВИДЕО+ФОТО) ФУСТАНОТ на ВИКТОРИЈА БЕКАМ е ГЛАВНА ТЕМА: Свекрвата го „украде“ вниманието на свадбата!

М.Р.
Никола Пелц мамеше воздишки со нејзиниот кралски изглед, но сепак фустанот на нејзината свекрва Викторија и неколку дена по свадбената прослава сè уште е тема...
Свет Слајдер Сцена

(ФОТО) НЕВЕСТАТА е КАКО ПРИНЦЕЗА: Семејствата објавија фотографии од СВАДБАТА на БРУКЛИН БЕКАМ И ПЕЛЦ

М. Р.
Бруклин Бекам (23), кој е најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, се ожени со милијардерката- наследничка Никола Пелц (27), на тревник покрај океан на...
Ви Препорачуваме Свет Слајдер Сцена

Синот на Бекамови и Никола Пелц ќе мора да потпишат предбрачен договор

Васко Спасоски
Најстариот син на Дејвид и Викторија Бекам, Бруклин Бекам и неговата свршеница, актерката Никола Пелц неодамна ја одложија својата венчавка за 2022 година поради пандемијата...