6.8 C
Скопје
06:00 - 28 февруари, 2024

Ознака : бекам

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешната љубовница на Дејвид Бекам проговори за документарецот: „Не ја кажа вистината!“

Еспресо
Ребека Лос повторно проговори за медиумите за нејзината наводна афера со Дејвид Бекам. Нивната афера се случила, како што рекла таа, на почетокот на 2000-тите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Круз не сака да ги види Дејвид и Викторија Бекам: „Сè уште им е лут, го искористија“

Еспресо
Том Круз не сака да ги гледа поранешните пријатели Дејвид и Викторија Бекам, со кои беше близок во 2007 година, откако ѕвездената двојка се пресели...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Ова е фаталната Босанка која тврди дека водела љубов со Дејвид Бекам: Сексот траеше 15 минути

Еспресо
Нетфликс пред неколку дена премиерно го прикажа документарниот филм за поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, неговиот живот и кариера, наречен „Бекам“. Она што привлече најмногу внимание...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешната љубовница на Дејвид Бекам го прекина молкот по објавувањето на документарецот за фудбалерот

Еспресо
Во документарецот посветен на фудбалерот Бекам, сопружниците Дејвид и Викторија Бекам првпат ги коментираа неверствата на спортистот во раните 2000-ти. Поранешната љубовница на Дејвид Бекам,...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо
31-годишната американска пејачка и актерка Селена Гомез е забележана во Париз, Франција, во спектакуларен изглед, известува Пејџ сикс. Гомез изгледаше шик додека се шеташе низ...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Дејвид и Викторија Бекам летуваат во Хрватска: Еве каде престојуваат и колку плаќаат

Еспресо
Семејството Бекам втора година по ред е во посета на Хрватска. Дејвид и Викторија се во брак 24 години и имаат четири деца – синовите...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Тешкиот живот на Дејвид Бекам во Катар: хотел од 23.000 евра од ноќ, батлер и приватен готвач

Еспресо
„Го викаме Сер Дејвид, тој има апартман со базен и теретана толку голема што е како хотел во самиот хотел“. Повеќе од амбасадор, крал. Кралот...
СветСлајдерСцена

Никола Пелц открива што навистина се случило со несудената венчаница од Викторија Бекам: „Мислев дека ќе биде прекрасно, но нешто тргна наопаку“

Еспресо
Никола Пелц во новото интервју за американското списание „Грациа“ ги коментираше гласините за конфликтот со нејзината свекрва Викторија Бекам. Веќе со недели во печатот се...
СветСлајдерСцена

(Видео) Фановите се мајтапат со синот на Бекам како готвач: „Откажи се од готвењето, те молам!“

Еспресо
Најстариот син на поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, Бруклин, кој неодамна се ожени со актерката Никол Пелц, сака да се проба во готвењето, па често споделува...
СветСлајдерСцена

Бруклин Бекам ги негира несогласувањата меѓу Викторија Бекам и Никола Пелц: „Не е точно дека не се согласуваат“

Еспресо
Бруклин Бекам Пелц ги негира несогласувањата меѓу мајката Викторија Бекам и сопругата Никола Пелц Бекам. „Не е точно дека не се согласуваат“, изјави тој за...