13.8 C
Скопје
23:11 - 29 мај, 2024

Ознака : том круз

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Пластичен хирург верува дека Том Круз се подложил на липосукција: „Добро направено“

еспресо
Откако холивудската ѕвезда Том Круз беше фотографиран на плажа на Мајорка, со опуштена кожа на стомакот и н градите, пластичните хирурзи се вклучија во дебата...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Том Круз го покажа „змиското“ тело на плажа: Како ви се допаѓа оваа невозможна мисија?

еспресо
Холивудската ѕвезда снима нов филм, а снимањето се одвива моментно на Мајорка. На паузата од сетот, ѕвездата одлучи да се освежи во море, и така...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Откриено зашто Том Круз раскина со богатата Русинка: Еве ги деталите

еспресо
Холивудскиот актер Том Круз очигледно нема среќа во љубовните врски, а тоа се потврди и со уште една разделба – овојпат од убавата Русинка Елсина...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Круз ја раскина врската со Русинката Елсина Хајрова: Неколку дена по средбата со нејзините деца

еспресо
61-годишниот Том Круз и неговата 36-годишна нова партнерка, Русинката Елсина Кајрова раскинаа – само неколку дена откако тој ги запозна нејзините деца, пишува „Д сан“....
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Круз и Русинката Кајрова под ист кров во Лондон, во стан „тежок“ десет милиони фунти: Децата на Круз среќни што татко им нашол љубов

Еспресо
Холивудскиот актер Том Круз и руската богаташка Елина Кајрова се уште ја држат врста во строга приватност. Според пријателите блиски на двојката, Круз и Кајрова...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(Фото) Што се случува со лицето на Том Круз? На средбата со принцот Вилијам, сите останаа шокирани!

Еспресо
Холивудскиот заводник Том Круз се појави минатата недела на хуманитарна гала во Лондон. Актерот беше ВИП гостин на настанот, придружуван од принцот Вилијам за поддршка...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Том Круз вљубен до уши во Хајрова: Изнајмил кат од ресторан, бил дарежлив кон келнерите

Еспресо
Том Круз прави се што е можно за да ја импресионира својата нова љубовница: според извори за странските медиуми,  61-годишниот холивудски актер сега се забавува...
Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Поранешниот сопруг на Елсина Хајрова го предупреди Том Круз: „Држи си го паричникот отворен, врската ќе те чини скапо!“

Еспресо
Рускиот олигарх Дмитриј Цветков изјави дека Елсина Хајрова потрошила 12 милиони фунти на облека и чанти за време на нивниот 11-годишен брак. За Том Круз...
Ви ПрепорачувамеЛајфстајлСветСлајдерСтилСцена

Ферари, Бентли, накит од Картие, слики од Реноар и Шагал: Како живее новата девојка на Том Круз, Елсина Хајрова

Еспресо
Британските таблоиди објавија интересни факти од животот на новата љубовница на Том Круз, ќерката на пратеникот во Државната дума Ринат Хајров, Елсина. Во 2021 година,...
UncategorizedВи ПрепорачувамеЛокумчеСветСлајдерСцена

(Фото) Која е Елсина Хајрова, новата девојка на Том Круз: Ќерка на руски политичар, поранешна сопруга на милијардер…

Еспресо
Том Круз е „уловен“ со руската социјалистка Елсина Хајрова на забава во Лондон. Холивудската ѕвезда по долги години осаменост, според странските медиуми, влезе во романса...