Ознака : кавга

Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Јелена Карлеуша сакаше да привлече внимание, па случајно ја удри Снежана Ѓуришиќ: Засрами се, на што личи ова! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Медиумите не престануваат да пишуваат за провокативнata облека на Јелена Карлеуша во која се појавува на снимањата на музичкиот натпревар „Ѕвездите на Гранд“. И за...
Балкан Ви Препорачуваме Слајдер Сцена

Си кажаа сешто: Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ се испокараа! (ФОТО)

Васко Спасоски
Пејачките, членки на жирито на „Ѕвездите на Гранд“, Јелена Карлеуша и Марија Шерифовиќ често знаат да се „закачат“ и да си кажат сè што им...
Лајфстајл

Кавгите не значат КРАЈ на љубовта, туку нејзин ПОЧЕТОК!

Igor
Во врска сте веќе неколку месеци, но никогаш не сте се скарале со партнерот. Одеднаш доаѓате до конфликт и не знаете како да се однесувате....
Лајфстајл

Сексот после кавга е еднаков на кокаин

Igor
Општо е познато дека сексот после голема кавга е многу подобар од оној „обичниот“. Клиничкиот психолог Сит Маерс верува дека паровите кои најчесто се смируваат...
Лајфстајл Сцена

Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Igor
Бруклин Бекам, 20-годишниот син на дизајнерката Викторија Бекам и пензионираниот фудбалер Дејвид, пред јавноста, а и пред родителите пред неколку месеци ја претстави својата нова...