17.8 C
Скопје
01:53 - 20 мај, 2024

Ознака : тоалети

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

ЕВРОВИЗИЈА 2022: Водителите МЕЃУСЕБНО ИСПОКАРАНИ, Паузини барала да менува 12 ФУСТАНИ во една вечер!

Еспресо
Веќе е познато – популарната пејачка Лаура Паузини која зборува течно три јазици покрај мајчиниот – италијански (англиски, француски и шпански), битанскиот пејач и искусен...
ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) ЈА МЕНУВААТ СЛИКАТА ЗА ЈАВНИТЕ ТОАЛЕТИ: Дизајнери и архитекти во Јапонија прават чуда

И. Т.
Во Јапонија, како и во многу други места низ светот, јавните тоалети се карактеризираат како темни, валкани, миризливи и страшни места. Но, сега во Токио,...
ЛајфстајлСцена

МОДНИОТ ИЗБОР ги збуни присутните: Анастасија и Цеца во СПЕКТАКУЛАРНИ тоалети (ВИДЕО)

Igor
Цеца и Анастасија Ражнатовиќ беа вистински домаќинки! Целиот крем од естрадата и јавната сцена на Србија дојде ја го збогати роденденот на Анастасија Ражнатовиќ. Бајковитата...