21.8 C
Скопје
01:30 - 16 јули, 2024

МОДНИОТ ИЗБОР ги збуни присутните: Анастасија и Цеца во СПЕКТАКУЛАРНИ тоалети (ВИДЕО)

Цеца и Анастасија Ражнатовиќ беа вистински домаќинки!

Целиот крем од естрадата и јавната сцена на Србија дојде ја го збогати роденденот на Анастасија Ражнатовиќ.

Бајковитата декорација, посебниот дрес-код ни овој пат не беа изоставени. Семејството Ражнатовиќ до детали се потруди оваа вечер да помине токму онака како што Анастасија си замислила.

Она што на многумина прво им падна во очи е модниот избор на мајката и ќерката.

Тие како вистински домаќинки ги пречекаа гостите во прекрасни долги тоалети, а многу лица всушност се запрашаа која е мајката а која е ќерката.

Слични објави

(Фото) Ќерката на Здравко Чолиќ провоцира: Уна се фотографираше топлес, задникот во преден план

Еспресо

(Фото) „Станав она за што сонував“: Јована Јеремиќ почна да потпишува автограми

Еспресо

Бјелогрлиќ пристигна насмеан на новото рочиште со Гага: Сѐ беше одложено поради Катарина Радивојевиќ и уште еден сведок

Еспресо

Карлеуша и Тошиќ се договориле за поделба на имотот! Еве на кого оди целиот имот

Еспресо

(Фото) Како да е направена од гума! Џина Џиновиќ во кратка маичка направи невидена акробација!

Еспресо

(Фото) „Биди ни секогаш најсреќен“: Синчето на Антониа Гиговска наполни една година

Еспресо
Се вчитува....